pagacz-polscure1.jpg

Nowości od spółki Pagacz i Synowie na POLSECURE 2024

15 kwietnia 2024
Spółka Pagacz i Synowie zajmuje się dostawami specjalistycznego sprzętu dla Policji, Straży Granicznej, wojska oraz pozostałych służb mundurowych. Obecność spółki na Międzynarodowych Targach POLSECURE jest całkowicie uzasadniona.

Podczas tegorocznej wystawy POLSECURE firma zaprezentuje:

Celowniki kolimatorowe (w tym szerokokątne), które umożliwiają zdecydowaną poprawę skuteczności prowadzonego ognia.

Wkładki nośne Runflat, które umożliwiają pojazdom kontynuowanie jazdy pomimo utraty ciśnienia w kołach. Oferujemy wkładki do wielu typu kół.

Dźwiękowe Systemy Wykrywania Strzału PILAR zaprojektowane do wykrywania strzałów i lokalizowania punktu wystrzału oraz dronów. Służące do ochrony obszarów wrażliwych, punktów kontrolnych itp. Dostępna jest również wersja mobilna do montażu na pojazdach specjalnych jak i cywilnych (VIP).

Opancerzenie dodatkowe do skutecznego zwiększenia poziomu ochrony balistycznej istniejących lub nowych pojazdów. Dzięki opatentowanej technologii kompozytowej można zmniejszyć masę pojazdu zapewniając jednocześnie wysoki poziom ochrony balistycznej.

Wkłady balistyczne do ochrony osobistej, stosowane w kamizelkach kuloodpornych.

Wkładki posiadają 15 letnią gwarancję producenta.

Lornetki obserwacyjne lekkie i wytrzymałe lornetki do zastosowań specjalnych i wojskowych. Wykonane w systemie Porro jak i dachowym.

Nawigacje inercyjne stosowane w pojazdach różnych służb, umożliwiające określenie miejsca położenie pojazdu oraz kierunku północy w środowisku bez sygnału GPS lub jego znacznego zakłócenia.

Polecane aktualności
25 kwietnia 2024
Ostatniego dnia targów Polsecure, podczas uroczystej gali wręczono nagrody specjalne służb mundurowych oraz medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska. Specjalnym dyplomem uhonorowano funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa z okazji 100-lecia istnienia formacji.
25 kwietnia 2024
Elementy testu sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w policji wykonywali uczniowie klas mundurowych w ostatnim dniu Międzynarodowych Targów POLSECURE w Kielcach.
25 kwietnia 2024
Kilkaset uczniów ze szkół mundurowych spotkało się z funkcjonariuszami różnych jednostek Policji podczas targów POLSECURE w kieleckim ośrodku wystawienniczym. „Myślę, że warto ubrać mundur polskiego policjanta. To przynosi bardzo wiele satysfakcji. Ja czuję tę satysfakcję każdego dnia” – mówił do młodzieży nadinsp. Roman Kuster, Zastępca Komendanta Głównego Policji.
24 kwietnia 2024
Funkcjonariusze z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, Służby Więziennej oraz strażacy zaprezentowali swoje umiejętności podczas dynamicznych pokazów z użyciem realistycznych wybuchów, specjalistycznego sprzętu oraz psa taktycznego. Nie obyło się bez strzałów, pożaru i ofiar.
24 kwietnia 2024
25 milionów dofinansowania ze środków europejskich dostał projekt zrealizowany przez Centralne Biuro Śledcze Policji i określany nieformalnie nazwą „gwiazda śmierci”. To jedno z największych dofinansowań dla CBŚP obejmowało siedem zadań związanych ze zwalczaniem przestępczości. O wykorzystywaniu środków unijnych przez polską policję dyskutowano podczas targów Polsecure w Kielcach.
23 kwietnia 2024
W obecności Komendanta Głównego Policji insp. Marka Boronia, innych dowódców służb mundurowych oraz gości targów Polsecure odbyły się pokazy dynamiczne przygotowane przez funkcjonariuszy Komendy Głównej Policji oraz Służby Ochrony Państwa. Były strzały, brawurowa jazda, ewakuacja i podróż do przeszłości.
23 kwietnia 2024
Liczni przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, bogata oferta wystawców, merytoryczne spotkania, niesamowite pokazy – Międzynarodowe Targi POLSECURE, ruszyły w kieleckim ośrodku już po raz trzeci niezmiennie udowadniając swoją pozycję wydarzenia ważnego dla bezpieczeństwa.
22 kwietnia 2024
Motywem przewodnim tegorocznej międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komendę Główną Policji podczas Targów POLSECURE będzie 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Ekspozycja również będzie nawiązywała do tej tematyki.