2.png
Najnowsze rozwiązania od firmy Viessmann na Targach ENEX.

Nowoczesne systemy grzewcze dla wszystkich rodzajów obiektów od firmy Viessmann na Targach ENEX

03 stycznia 2023
Kotły kondensacyjne i na biomasę, pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz panele fotowoltaiczne – to część oferty jaką zaprezentuje w Targach Kielce firma Viessmann podczas Targów ENEX. Zapraszamy do kieleckiego ośrodka wystawienniczego już od 8 do 9 marca 2023 roku.

Podczas jubileuszowych Targów ENEX nie zabraknie firmy Viessmann, która zapewnia kompleksową ofertę nowoczesnych systemów grzewczych na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. W ofercie przedsiębiorstwa są: kotły kondensacyjne, pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły na biomasę oraz instalacje energetyczne skojarzone, chłodnicze i instalacje biogazowe. Program produkcji obejmuje także komponenty systemów regulacji i komunikacji, kompletne oprzyrządowanie systemów grzewczych, oczyszczacze powietrza aż do grzejników i ogrzewania podłogowego.

Jubileuszowa edycja targów ENEX, która odbędzie się od 8 do 9 marca 2023 roku będzie okazją do bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi wyrobami i rozwiązaniami oferowanymi przez firmę Viessmann Sp. z o.o.  Już teraz zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa!

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MS)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.