grafikaKidsTimeSTAR-FB-1200x1200px2.png

Nowe kategorie w konkursie Kids' Time Star!

21 grudnia 2022
Konkurs o nagrodę Kids' Time Star to stały element odbywających się na początku roku targów dziecięcych. W najbliższej odsłonie wydarzenia, która odbędzie się 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce, o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców. Wszystko to za sprawą poszerzenia kategorii konkursowych o nowe produkty.

Popularna gwiazda Kids’ Time, to statuetka, która nagradza najlepsze, najbardziej innowacyjne i najciekawsze produkty, zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Nowe kategorie to ukłon w stronę tych wystawców, którzy do tej pory nie mieli możliwości zaprezentowania swoich artykułów i powalczenia o prestiżową w branży nagrodę.

Przyznawana przez Komisję Konkursową, pod przewodnictwem Marka Jankowskiego, nagroda, jest potwierdzeniem doskonałej jakości produktu i elementem jego późniejszej promocji na rynku. Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas wystawcy mogą zgłaszać swoje kandydatury w każdej z szesnastu kategorii konkursowych: wózki, foteliki samochodowe, odzież, obuwie, tekstylia, nosidła i chusty, produkty do pielęgnacji niemowląt, karmienie niemowląt, artykuły dziecięce, akcesoria dla rodziców, zabawki 0-3 lata, zabawki powyżej 3 lat, gry, puzzle i układanki, zestawy kreatywne i przyjazne dla planety. Termin przyjmowania zgłoszeń oraz nadsyłania produktów upływa 10 lutego 2023 roku.

Wszystkie szczegóły dotyczące zgłaszania produktów dostępne są w regulaminie pod TYM LINKIEM

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.