fe520fa2-68f5-49be-b430-772cd0c08312.jpg

Nowatorskie i wielofunkcyjne maszyny od PRO-CNC na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa

08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.

Założyciel PRO CNC i konstruktor maszyn, sadownik z solidnym doświadczeniem Przemysław Otulak przykłada ogromną wagę do jakości swoich produktów. Wszystkie komponenty używane do produkcji maszyn są oryginalne, co zapewnia trwałość użytkowania i niezawodność w pracy.

Oferowane maszyny są doceniane przez użytkowników, cieszą się popularnością. Dwa najczęściej wybierane modele z gamy 5w1 to PRO CUT i EASY CUT. Rama maszyny może być wyposażona w przystawkę z piłami tarczowymi, konturową listwę do cięcia mechanicznego, przystawkę do deflacji liści, wiertnicę połączoną ze świdrem oraz narzędzie do przerzedzania pąków. Maszyny są regulowane hydraulicznie, dzięki czemu łatwo się nimi posługiwać w pracy przy zróżnicowanych nasadzeniach.

Absolutną nowością od firmy PRO CNC podczas targów TSW będą okna tarczowe do mechanicznego cięcia, które nie tylko ścinają pionowo, ale także umożliwiają jednoczesne przycinanie na dwóch, trzech piętrach - z góry, z dołu oraz poprzecznie bez szkody dla drzewek! Dzięki nim w drzewkach i krzewach powstają harmonijne okna, sprzyjające lepszemu przepływowi powietrza i promieniom słonecznym.

A to nie wszystko. PRO-CNC, jedyny producent maszyn do winorośli w Polsce, zaprezentuje również nowe pomysły do przycinania tych wyjątkowych upraw. Na ich stoisku nie sposób będzie przejść obojętnie obok nowych, wyspecjalizowanych pielników dostosowanych do różnorodnych upraw.

- Zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające na dzisiejsze wyzwania sadownictwa. Wprowadzenie maszyn wielofunkcyjnych z naszej firmy do gospodarstwa może oznaczać rewolucyjne zmiany w efektywności prac – mówi właściciel PRO CNC Przemysław Otulak.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa potrwają 17 i 18 stycznia w Targach Kielce. Bilety na tsw.pl/

/MŚ/

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
03 stycznia 2024
W dobie cyfrowej transformacji także uprawy warzywnicze i sadownicze doświadczają technologicznej rewolucji, która nieustannie przekształca metody pracy. Zmieniają się także okoliczności do prowadzenia gospodarstw – także polityczne i gospodarcze. Te wszystkie kwestie będą poruszone podczas Kongresu w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. W dwa dni, 17 i 18 stycznia 2024, zostanie omówionych szereg kwestii nurtujących plantatorów.