stom-T-FLEX-CAD.jpg

Najnowocześniejsze rozwiązania od NewTech Solutions na Targach STOM-TOOL

22 lutego 2022
Przedstawiamy kolejnego wystawcę Przemysłowej Wiosny, który zaprezentuje się w Targach Kielce już w kwietniu.

Specjalnością firmy NewTech Solutions są praktyczne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Firma oferuje nowoczesne oprogramowanie CAD, CAM i MES wspierające projektowanie, wytwarzanie produktów, jak również monitoring maszyn, który udoskonala i optymalizuje ich pracę.

Dostępne rozwiązania wpływają na wydajność i optymalizację procesów zachodzących w firmie, co czyni ją bardziej konkurencyjną. Oferta NewTech Solutions jest dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, aby każdy z nich mógł znaleźć tutaj rozwiązanie idealnie pasujące do profilu jego działalności. Przedsiębiorstwo zapewnia także profesjonalne szkolenia, wdrożenia i konsultacje związane z powyższymi dziedzinami.

Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu Klienci NewTech Solutions zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firm podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL  oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu oprogramowania CAD, CAM oraz MES.

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.