Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
logo-pibr-02.png

MKBR z patronatem Polskiej Izby Biegłych Rewidentów

16 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to wydarzenie, które przyciąga specjalistów z branży finansów i rachunkowości. Wśród partnerów spotkania nie może więc zabraknąć instytucji i stowarzyszeń, które na co dzień pełnią funkcje doradcze i zrzeszające. Należy do jednych z najważniejszych w świecie ekonomii należy Polska Izba Biegłych Rewidentów.

Polska Izba Biegłych Rewidentów jest organizacją samorządową zrzeszającą wszystkich biegłych rewidentów w Polsce. Istnieje od 1992 roku (do 2017 r. pod nazwą Krajowa Izba Biegłych Rewidentów) i jest członkiem International Federation of Accountants. Organizacja działa na mocy ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym z 2017 r. Główna siedziba PIBR mieści się w Warszawie, dodatkowo funkcjonuje 26 regionalnych oddziałów Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

Misją PIBR jest dbanie o wiarygodność informacji finansowej oraz bezpieczeństwo obrotu gospodarczego, a członkowie samorządu realizują tę misję poprzez świadczenie usług audytorskich i doradczych najwyższej jakości. Rewidenci w pracy kierują się wysokimi standardami i zasadami etyki zawodowej. Dodatkową gwarancją jakości jest nadzór nad wykonywaniem zawodu biegłego rewidenta sprawowany przez samorząd oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez biegłych. Polska Izba Biegłych Rewidentów zapewnia swoim członkom dostęp do wiedzy zarówno poprzez materiały informacyjno-edukacyjne, jak i poprzez szkolenia organizowane przez regionalne oddziały oraz Centrum Edukacji PIBR.

Więcej o działalności  działalności PIBR można przeczytać na stronie https://www.pibr.org.pl. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną CE PIBR na stronie https://ce.pibr.org.pl/pl/kursy

(MBr)

Polecane aktualności
14 października 2021
Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Firma zaprezentuje swoją ofertę podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
24 września 2021
Soneta sp. z o. o. – producent oprogramowanie enova365, jako Złoty Sponsor Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Kielcach, zaprasza na spotkanie z ekspertami 26 i 27 października 2021 roku.
14 września 2021
Coraz więcej systemów finansowo-księgowych, jak i firm wspierających branżę rachunkową oferuje zaawansowaną automatyzację rejestrowania i przetwarzania dokumentów. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to doskonałe miejsce by poznać przygotowane nowinki techniczne dla branży.
23 sierpnia 2021
Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych (MKBR) zostanie zaprezentowana rewelacyjna aplikacja - wFirma. Z systemu korzysta ponad 500 biur rachunkowych z terenu całej Polski, obsługując ponad 30 tysięcy przedsiębiorców. To nowoczesne, oprogramowanie w chmurze stworzone, by usprawniać codzienną pracę księgowych.
19 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych proponuje rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych i księgowych nie obawiających się innowacyjnych pomysłów.
29 czerwca 2021
Association of Business Service Leaders, który na co dzień wspiera rozwój sektora usług biznesowych zdecydował się na współpracę z Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych. Organizacja zrzesza ponad 200 największych firm m.in. z branży finansowej, IT i prawnej.
29 czerwca 2021
Wydarzenie adresowane do właścicieli biur rachunkowych jest organizowane w Targach Kielce od 2019 roku. Liczne prelekcje, szkolenia, panele dyskusyjne, warsztaty oraz spotkania indywidualne z ekspertami branżowymi przyciągają do kieleckiego ośrodka setki księgowych. Znaczenie wydarzenia docenia Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii obejmując je honorowym patronatem.
16 kwietnia 2021
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu tegorocznego Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy