Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
easycut.png

METAL-TECHNIKA na Targach STOM-LASER

07 czerwca 2021
Jesteś zainteresowany zakupem lasera światłowodowego? Poznaj ofertę firmy METAL-TECHNIKA na Targach STOM 2021.

METAL-TECHNIKA działa na rynku od kilkunastu lat. W pierwszych latach działalność ta skupiała się głównie na produkcji wypalarek plazmowych. Z czasem gdy zapotrzebowania klientów na bardziej precyzyjne oraz szybsze cięcia obrabianego materiału rosły, firma wkroczyła w produkcję laserów światłowodowych. Obecnie METAL-TECHNIKA współpracuje ze światowymi liderami, takimi jak: PRECITEC, nLIGHT, IPG, BECKHOFF, MITSUBISHI, BOSCH. Jako jedna z nielicznych firm, METAL-TECHNIKA do konstrukcji maszyny zastosowała polimerobeton co wpływa na przeciążenia wywołane dużymi prędkościami przekraczającymi ponad 3G, oraz  napędów na liniałach pomiarowych o dokładności 0,002 mm co w późniejszym czasie ma duże znaczenie przy wypalaniu elementów.  Przy takich przeciążeniach potrzebna jest brama przesuwająca się z prędkością 4 m/sek ,dlatego zastosowaliśmy ultralekką trawersę z włókna węglowego z 25 ośmiokątnych rur sklejanych w plaster miodu z zastosowaniem aluminium lotniczego. Do tak skonstruowanej trawersy dołożone są prowadnice liniowe o szerokości 35 mm, które są wykonane pod wymiar bez łączeń a pomiędzy nimi umiejscowionych jest 6 łożysk Bosch Rexroth na każdej stronie z automatycznym smarowaniem. Na trawersie jest osadzona głowica firmy Precitec o mocy 8 kW z autofokusem i pełną autodiagnostyką oczywiście przy mocy źródła od 1 kW do 8 kW. Głowica wyposażona jest w diody LED wyświetlające stan operacyjny w czasie rzeczywistym oraz w zdalną kontrolę za pomocą Bluetooth. Jakość cięcia zapewnia źródło nLIGHT , nLIGHT CORONA lub IPG Tak wyposażona wycinarka laserowa wraz z innymi niezbędnymi dodatkami jak chłodziarka I filtrowentylacja jest przystosowana do cięcia detali w arkuszu blachy. Z własnym oprogramowanie MT Cut w języku oferuje również funkcje takie  jak:

Import wielu plików DXF

Automatyczna optymalizacja kształtów

Rysowanie I edytowanie części

Automatyczne nadawanie ścieżek cięcia

Zarządzanie bazą danych materiałów

Postprocesory  do wielu maszyn

Automatyczne nadawanie sekwencji cięcia

Zarządzanie biblioteką Ekspert

Zarządzanie maszyną i bazą danych

Import części z autorozdzieleniem

Programowa kompensacja szczeliny cięcia

Cięcie na wspólną krawędź

Cięcie z użyciem mostków

Generowanie arkuszy resztkowych

Nesting na arkuszach resztkowych

Generowanie kodów NC

Eksport nestingów do plików DWG/DXF

Statystyczny raport z nestingu z danymi cięcia

Cięcie łańcuchowe

Szybkie przesuwanie klawiszami kierunków

Pomiar odległości na arkuszu

Generowanie etykiet z kodem paskowym

Automatyczny algorytm szybkiego nestingu

Automatyczny algorytm zaawansowanego nestingu

Import części przez plik Excela

Ponowne załadowanie poprzedniego nestingu

Szczegółowy raport z nestingu- kosztorysowanie

Import arkuszy o dowolnym kształcie

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy METAL-TECHNIKA podczas Targów Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER.

(UK)

Polecane aktualności
16 września 2021
Nixxon Steel oferuje klientom szeroki wybór maszyn do obróbki plastycznej metalu, w swojej ofercie posiada wybór urządzeń wiodących światowych producentów. Na Targach STOM-LASER firma zaprezentuje szereg topowych produktów.
15 września 2021
Targi Kielce rozpoczęły targową jesień mocnym uderzeniem – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odwiedziło 11 tysięcy zwiedzających z całego świata. Weekend po MSPO należał Targów Lotniczych, a od 15 września hale kieleckiego ośrodka zapełniły się instalacjami za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
26 lipca 2021
Merytorycznym uzupełnieniem ekspozycji Targów Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER będzie Seminarium Obróbki Laserowej.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy