menlo.png
Najszybciej rosnący dystrybutor paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii w regionie EMEA Wystawcą Targów ENEX.

Menlo Electric Wystawcą jubileuszowych Targów ENEX!

16 stycznia 2023
W imieniu Menlo już od 8 do 9 marca 2023 roku serdecznie zapraszamy do Targów Kielce na stoisko firmy, gdzie na odwiedzających będą czekały specjalne rabaty, upominki oraz team ekspertów zawsze gotowych do pomocy! Do zobaczenia na jubileuszowych Targach ENEX.

Menlo Electric jest najszybciej rosnącym dystrybutorem paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii w regionie EMEA, obejmującym Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Menlo działa na 31 rynkach oferując dostawy z 8 centrów logistycznych umieszczonych w strategicznych punktach Europy i Afryki. Jest jednym z 3 największych dystrybutorów marek Jinko Solar i Risen Energy w Europie oraz oficjalnym dystrybutorem modułów JA Solar oraz falowników i baterii Sungrow, FoxESS i SolarEdge. Klienci Menlo mogą korzystać z międzynarodowej siatki sprzedawców lub składać zamówienia za pomocą sklepu internetowego.

Oprócz swojej działalności biznesowej Menlo znane jest z zaangażowania w projekty charytatywne. W 2022 dystrybutor uruchomił program Energy To Power Your Future, w ramach którego przekazuje darmowe instalacje fotowoltaiczne placówkom zajmującym się dziećmi i młodzieżą.  

Z najnowszą ofertą Menlo Electric będzie można zapoznać się podczas jubileuszowej edycji Targów ENEX, która odbędzie się od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.

Nie zwlekaj z rejestracją. Zgłoś swój udział w targach ENEX już dziś: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

 

Targi ENEX odbędą się w tym samym czasie, co Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.