3.png
Międzynarodowa hurtownia fotowoltaiczna po raz pierwszy w Polsce na Targach ENEX.

Memodo – międzynarodowa hurtownia fotowoltaiczna po raz pierwszy na targach w Polsce - na Targach ENEX

14 lutego 2023
Do tej pory międzynarodowa hurtownia PV Memodo prezentowała swoją ofertę w Niemczech, Czechach czy Holandii. Tym razem, po raz pierwszy pojawi się w Polsce na jubileuszowych Targach ENEX. Do zobaczenia na stoisku firmy Memodo nr F-36 od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.

Memodo oferuje szeroki wybór komponentów czołowych producentów takich jak: SolarEdge, GoodWe, Sungrow, BYD, Pylontech, Jinko czy MeyerBurger. Produkty ponad 60 marek dają możliwość realizacji każdej, nawet najbardziej wymagającej instalacji fotowoltaicznej.

2 miliony modułów PV w 2022 roku

Tyle wyniosła liczba modułów dostarczonych do klientów przez firmę Memodo wyłącznie w 2022 roku. Dużą popularnością cieszyły się moduły LONGi, JinkoSolar, Trina i EGing. Coraz większe zainteresowanie wzbudza również marka Meyer Burger, która jako pierwsza proponuje moduły fotowoltaiczne w 100% wyprodukowane w Europie. Producent gwarantuje 92% początkowej wydajności po 25 latach. Wszystkie moduły w ofercie Memodo znajdziesz tutaj.

Ponad 60 tysięcy systemów magazynowania energii

Firma Memodo była pierwszym sklepem online oferującym systemy magazynowania. W ofercie dystrybutora znajdują się magazyny energii zarówno do przydomowych instalacji, jak i komercyjnych projektów, w zestawie z kompatybilnymi falownikami. Wśród nich znane marki m.in. Sungrow, GoodWe, BYD czy Pylontech, ale także zupełne nowości, jak system magazynowania energii JinkoSolar.

W programie jubileuszowych Targów ENEX zaplanowano: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR +, Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, Konferencja Energia PL, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRA MIEJSKA w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami, rozstrzygnięcie konkursu „Dobre Praktyki w Dobrych rękach” oraz Turniej „Instalator Roku 2023” organizowany przez firmę Corab. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać aż dziewięciu najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów zajmujących się branżą OZE.

Równolegle do Targów ENEX odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce.

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.