image-20220308142642.jpg

Maszyny MORESIL i Geringhoff na Agrotechu 2022

08 marca 2022
Maszyny rolnicze firmy MORESIL i Geringhoff pojawią się na tegorocznej wystawie Agrotech 2022. Dystrybutorem sprzętu na Polskę jest firma RolmaszPOL.

Jak piszę o sobie polski dystrybutor: 

Jesteśmy generalnym przedstawicielem i autoryzowanym serwisem na terenie Polski firmy MORESIL S.L., która od ponad 60 lat produkuje i dostarcza rolnikom na czterech kontynentach najwyższej jakości sprzęt rolniczy. W swojej gamie produktów firma MORESIL oferuje między innymi znakomite innowacyjne przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno, hedery zbożowe, żniwiarki pokosowe, hedery do zbioru słonecznika.

IMG-20220209-WA0001.jpg [379.26 KB]

Od 1998 roku aż do 2017 byliśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem firmy Geringhoff na terenie Polski. Przez ponad 20 lat współpracy z niemiecką firmą zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i, co najważniejsze, na spełnienie tych oczekiwań w zakresie remontów, przebudowy maszyn czy regeneracji rotorów firmy Geringhoff.

HEDER-DO-SLOENCZNIKA-MORESIL.jpg [99.50 KB] 2087761.jpeg [501.60 KB]

Ilość wykonanych przez nas serwisów liczymy w setkach. Faktem pozostaje, że wszystkie te remonty wykonywaliśmy dbając o szczegóły i rzetelność pracy. Nigdy nie popadliśmy w rutynę, a o naszym sukcesie świadczą powracający do nas klienci i to, że polecają nas innym rolnikom. Takie rekomendacje są dla nas najważniejsze, bo dowodzą, że swoją pracę wykonujemy nie tylko z dużą radością, ale i z zamierzonymi efektami. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego wyremontowane i odbudowane maszyny obejmujemy dwuletnią gwarancją. Za naszą misję uznajemy dostarczanie sprawdzonej technologii i wysokiej jakości usług na polską kieszeń.

Polecane aktualności
19 marca 2022
Popołudnie pierwszego dnia wystaw upłynęło pod znakiem uroczystej gali wręczenia nagród 27. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 21. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
19 marca 2022
Arek "Perqins" Zając, Mateusz "MAtheo780" Misiak i zwycięzca programu "Farma" Kuba Wojnowski byli gośćmi tegorocznego Agrotechu. Panowie spotkali się z fanami drugiego dnia targów.
19 marca 2022
Tłumy zwiedzających od rana ustawiały się przy bramkach wejściowych Targów Kielce. Tak wygląda rozpoczęcie drugiego dnia targów Agrotech.
18 marca 2022
Krzysztof Ciecióra – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odniósł się do aktualnej sytuacji na rynkach rolnych, w kontekście konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Zarząd Targów Kielce zaznaczył, że kluczowa w tej sytuacji jest organizacja imprez targowych.
18 marca 2022
Trwa pierwszy dzień targów techniki rolniczej Agrotech 2022. Jak co roku targi skupiają najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego z Polski i świata.
18 marca 2022
Aż siedemdziesięciu laureatów wojewódzkich eliminacji bierze udział w 39. Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w ramach Targów AGROTECH. Uczestnicy testu sprawdzają swoją wiedzę oraz umiejętności w częściach pisemnej i praktycznej.
17 marca 2022
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
14 marca 2022
Rolnictwo precyzyjne to jeden z najciekawszych modeli prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa. W tym wpisie opiszemy kluczowe korzyści, jakie niesie ze sobą tzw. smart farming.