Aktualności
MASAM na HOL-EXPO 2026 – profesjonalne rozwiązania dla pomocy drogowej i transportu pojazdów
Firma dostarcza rozwiązania dla przedsiębiorstw zajmujących się pomocą drogową i transportem, oferując specjalistyczne pojazdy, zabudowy, przyczepy ,naczepy i akcesoria. MASAM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek OMArS, ALGEMA-FIT-ZEL, DRS oraz PAVELLI – uznanych europejskich producentów profesjonalnego sprzętu dla branży transportowej i pomocy drogowej.
Jednym z najważniejszych eksponatów planowanych na tegoroczne targi będzie ciężki holownik na podwoziu Volvo, wyposażony w zabudowę OMArS 120T. To rozwiązanie reprezentujące segment profesjonalnego sprzętu przeznaczonego do najbardziej wymagających zadań związanych z pomocą drogową, holowaniem i obsługą ciężkich pojazdów.
Na stoisku MASAM nie zabraknie również rozwiązań do profesjonalnego transportu samochodów osobowych i lekkich pojazdów. Ofertę ALGEMA-FIT-ZEL reprezentować będą m.in. przyczepy oraz zabudowy Mini BLITZLADER i BLITZLADER 2. Rozwiązania niemieckiego producenta wyróżniają się przede wszystkim niską masą własną, wysoką ładownością oraz konstrukcją stworzoną z myślą o szybkim i wygodnym załadunku oraz codziennej, intensywnej eksploatacji.
Kolejną grupę eksponatów stanowić będą holowniki miejskie na podwoziach Toyota z zabudową OMArS 3FN. Połączenie kompaktowego podwozia ze specjalistyczną zabudową tworzy rozwiązanie szczególnie dobrze dostosowane do pracy w przestrzeni miejskiej, gdzie kluczowe znaczenie mają zwrotność, szybkość działania oraz możliwość sprawnego podejmowania i transportowania pojazdów.
Uzupełnieniem ekspozycji będzie specjalistyczna naczepa PAVELLI, prezentująca możliwości włoskiego producenta w zakresie profesjonalnych rozwiązań transportowych. PAVELLI specjalizuje się w konstrukcjach przeznaczonych do wymagających zastosowań, w tym transportu pojazdów, maszyn oraz innych specjalistycznych ładunków.
W ramach stoiska MASAM podczas HOL-EXPO 2026 obecna będzie również marka DRS – Dutch Recovery System, specjalizująca się w profesjonalnych systemach i rozwiązaniach wspierających bezpieczne oraz skuteczne prowadzenie akcji ratowniczych i odzyskiwania pojazdów. Obecność DRS będzie okazją do bliższego poznania rozwiązań przeznaczonych dla profesjonalistów z branży pomocy drogowej i ratownictwa.
Ekspozycja MASAM podczas HOL-EXPO 2026 będzie okazją do zapoznania się w jednym miejscu z szerokim przekrojem profesjonalnych rozwiązań – od lekkich przyczep i zabudów do transportu samochodów, poprzez kompaktowe holowniki miejskie i specjalistyczne naczepy, aż po sprzęt przeznaczony do ciężkiej pomocy drogowej i najbardziej wymagających zadań.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska MASAM podczas HOL-EXPO 2026 w Targach Kielce, spotkania z naszym zespołem oraz bliższego poznania prezentowanych pojazdów i rozwiązań marek OMArS, ALGEMA-FIT-ZEL, PAVELLI oraz DRS – Dutch Recovery System.
(ŁK)