Logo-Coletto-Zokky.png

Marki Zokky i Coletto pojawią się wśród innych producentów wózków na targach Kids’ Time

09 lutego 2023
Wózki dziecięce od lat są jednym z najpopularniejszych produktów w branży dziecięcej. To od nich często zaczyna się kompletowanie wyprawki. Wśród firm, które zaprezentują wózki dziecięce, zobaczycie m.in. te stworzone przez firmę Coletto oraz Zokky.

„Coletto” jest producentem wózków dziecięcych i dystrybutorem fotelików samochodowych własnej marki Coletto. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo, dlatego też oferowane produkty pochodzą ze znanych na świecie fabryk posiadających certyfikat ISO 9000 i spełniających europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa. Pracownicy dbają również, aby wózki i foteliki posiadały ergonomiczne kształty i były wykonane z wysokiej jakości materiałów. Łatwość obsługi, lekka konstrukcja i nowoczesna stylistyka to cechy, które zaspokoją wszelkie oczekiwania klientów i zagwarantują długotrwałe użytkowanie.

coletto-fado.jpg [151.42 KB] coletto-dante.jpg [1.12 MB]

Druga marka wózków Zokky, za którą stoi doświadczony i pełen pasji zespół Coletto, wykorzystuje najnowsze technologie, wiedzę i kompetencje, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania nowoczesnych rodziców. Jej celem jest stworzenie wózków, które doskonale spełnią swoją funkcję i będą  służyć klientom przez lata.

zokky-nuvo.jpg [93.39 KB] zokky-ozz.jpg [139.41 KB]

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zokky.pl oraz www.coletto.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.