Projekt-bez-tytulu.png
OCHSNER Wystawcą jubileuszowych targów ENEX.

Lider technologiczny w branży pomp ciepła – firma OCHSNER Wystawcą targów ENEX

15 września 2022
Pierwsza siedziba firmy OCHSNER powstała w 1978 roku, a od 30 lat marka koncentruje swoją działalność wyłącznie na branży pomp ciepła. To jedyny producent na rynku, który oferuje pełen asortyment pomp ciepła: do wszystkich źródeł ciepła, posiadające wiele funkcji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przeznaczeniem do budynków dowolnego typu. Obecnie eksploatowanych jest ponad 150 000 pomp ciepła marki OCHSNER.

Firma OCHSNER od 30 lat koncentruje się wyłącznie na branży pomp ciepła.  Produkty marki OCHSNER powstają w Austrii z wysokiej jakości komponentów. Firma produkuje w oparciu o standardy Przemysłu 4.0, z wykorzystanie najnowocześniejszych technologii takich jak druk 3D. OCHSNER oferuje kompleksową ofertę produktów od 2 do 2500 kW ze źródeł ciepła: powietrze, grunt oraz woda. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak ogrzewanie i podgrzewanie wody użytkowej, pompy ciepła OCHSNER umożliwiają także chłodzenie domu, ogrzewanie basenu, integrację instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła, połączenie z Internetem, połączenie z systemem zarządzania budynkiem, tryb biwalentny z innymi wytwornicami ciepła i wiele innych.

Na wyróżnienie zasługują trzy produkty firmy OCHSNER: pompa ciepła AIR FALCON – ekonomiczne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, rozwiązanie, które można sterować za pomocą aplikacji na smartfona, pompa ciepła AIR FALCON MULTI TOWER z wyjątkowo smukłą obudową, która może się zmieścić na powierzchni pół metra kwadratowego oraz OCHSNER AIR HAWK - najcichsza pompa ciepła powietrze/woda, jaką kiedykolwiek testowano – 45dB[A].

Z pełną ofertą firmy OCHSNER będzie można zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas Targów ENEX.

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.