Projekt-bez-tytulu.png
OCHSNER Wystawcą jubileuszowych targów ENEX.

Lider technologiczny w branży pomp ciepła – firma OCHSNER Wystawcą targów ENEX

15 września 2022
Pierwsza siedziba firmy OCHSNER powstała w 1978 roku, a od 30 lat marka koncentruje swoją działalność wyłącznie na branży pomp ciepła. To jedyny producent na rynku, który oferuje pełen asortyment pomp ciepła: do wszystkich źródeł ciepła, posiadające wiele funkcji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przeznaczeniem do budynków dowolnego typu. Obecnie eksploatowanych jest ponad 150 000 pomp ciepła marki OCHSNER.

Firma OCHSNER od 30 lat koncentruje się wyłącznie na branży pomp ciepła.  Produkty marki OCHSNER powstają w Austrii z wysokiej jakości komponentów. Firma produkuje w oparciu o standardy Przemysłu 4.0, z wykorzystanie najnowocześniejszych technologii takich jak druk 3D. OCHSNER oferuje kompleksową ofertę produktów od 2 do 2500 kW ze źródeł ciepła: powietrze, grunt oraz woda. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak ogrzewanie i podgrzewanie wody użytkowej, pompy ciepła OCHSNER umożliwiają także chłodzenie domu, ogrzewanie basenu, integrację instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła, połączenie z Internetem, połączenie z systemem zarządzania budynkiem, tryb biwalentny z innymi wytwornicami ciepła i wiele innych.

Na wyróżnienie zasługują trzy produkty firmy OCHSNER: pompa ciepła AIR FALCON – ekonomiczne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, rozwiązanie, które można sterować za pomocą aplikacji na smartfona, pompa ciepła AIR FALCON MULTI TOWER z wyjątkowo smukłą obudową, która może się zmieścić na powierzchni pół metra kwadratowego oraz OCHSNER AIR HAWK - najcichsza pompa ciepła powietrze/woda, jaką kiedykolwiek testowano – 45dB[A].

Z pełną ofertą firmy OCHSNER będzie można zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas Targów ENEX.

Polecane aktualności
21 września 2022
W związku z obecną sytuacją na rynku paliw, w sobotę, 17 września Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o dopłatach dla gospodarstw domowych używających do ogrzewania drewna, pelletu, LPG lub oleju opałowego. Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku weszła w życie ustawa o dodatku węglowym dla gospodarstw domowych, których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel. Co z gospodarstwami, które do ogrzewania wykorzystują prąd?
10 września 2022
Wiodący deweloper energii odnawialnej, dystrybutor oraz dostawca usług i rozwiązań dla branży energetycznej – firma BayWa r.e. Wystawcą targów ENEX 2023.
02 września 2022
Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i realizacji projektów instalacji systemów fotowoltaicznych, produkcja wyposażenia statków, a także galwanizacja – to główne obszary działalności firmy Remor S.A. - kolejnego Wystawcy jubileuszowych targów ENEX 2023
26 sierpnia 2022
Gościem pierwszego odcinka „Energetycznych poranków" jest Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszard Gliwiński. Do projektu wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
23 sierpnia 2022
Wiodący producent falowników fotowoltaicznych potwierdził swoją obecność podczas jubileuszowych targów ENEX, gdzie zaprezentuje m.in. najnowsze rozwiązania do magazynowania energii.
10 sierpnia 2022
Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, była rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim. Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!
03 sierpnia 2022
Panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii, konstrukcje montażowe, skrzynki i akcesoria, a także wiele innych produktów największych światowych marek oferuje firma Sunprofi, tegoroczny Wystawca targów ENEX.