enex-equay-1200x1200-1-pl-en.png
Stacje do ładowania samochodów elektrycznych podczas Targów ENEX.

Ładowarki do samochodów elektrycznych dostępne dla odwiedzających Targi ENEX

17 lutego 2023
Targi Kielce nawiązały współpracę z firmą EQUAY na dostarczenie 10 stacji ładowania na teren kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Z urządzeń będą mogli skorzystać Goście Targów ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku. Podczas największego spotkania branży OZE będzie można poznać najnowsze modele samochodów elektrycznych, a także dowiedzieć się więcej na temat elektryków i elektromobilności.

Każdy posiadacz samochodu elektrycznego odwiedzając jubileuszowe Targi ENEX będzie mógł bezpłatnie naładować swoje auto! Do dyspozycji Gości Targów Kielce będzie 10 stacji modelu Eve Single z inteligentną funkcją ładowania. Ładowarki ulokowane będą na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego przy bramie nr 3.

Firma EQUAY z Gdyni to ekspert w elektromobilności, który posiada w swojej ofercie ładowarki i akcesoria do samochodów elektrycznych. Oprócz sprzedaży i serwisu stacji ładujących samochody elektryczne, firma świadczy także usługi w zakresie serwisu i montażu m.in. instalacji i urządzeń elektrycznych.

W trakcie Targów ENEX będzie można dodatkowo zobaczyć najnowsze modele samochodów elektrycznych, a także dowiedzieć się więcej na temat elektryków i elektromobilności.

IMG-20220509-132237438-HDR.jpg

Do Targów Kielce zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku. W tym samym czasie odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MS)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.