Ulrich-Reifenhauser-website.jpg

Kontrakt na 7 mln euro na targach PLASTPOL

18 maja 2023
Ulrich Reifenhäuser - CSO Grupy Reifenhauser, Przewodniczący Rady Wystawców targów tworzyw sztucznych „K” oraz Przewodniczący Stowarzyszenia Maszyn Tworzyw Sztucznych i Gumy w VDMA podpisze umowę o współpracy z firmą Bogucki folie. Wartość kontraktu wyniesie około 7 mln euro.

Bogucki Folie jest liderem w dziedzinie produkcji folii polietylenowych o zróżnicowanych właściwościach fizyczno-chemicznych. W swojej ofercie posiadają m. in.: folię barierową HBF, folie termokurczliwą do napojów, folię dla produktów spożywczych oraz wielu innych gałęzi gospodarki. Klientami firmy są Tymbark, Kubuś, Lubella, Jurajska, Bernacki, Kompania piwowarska, Luba, Carlsberg, Cisowianka, Heinken, czy Drobex.

Grupa Reifenhäuser dostarcza szyte na miarę linie i komponenty do produkcji wysokiej jakości folii rozdmuchiwanej, wylewanej, arkuszowej i włóknin. Firma działa na rynku od 1911 roku. 

Podpisanie umowy odbędzie się podczas targów PLASTPOL, 23 maja, o 12:30 na stoisku F-21

Polecane aktualności
04 lipca 2023
Szefem stowarzyszenia reprezentującego około 170 największych włoskich firm z branży maszyn do tworzyw sztucznych i gumy, urządzeń pomocniczych i form został jego dotychczasowy wiceprezes Massimo Margaglione. Ta największa we Włoszech i jedna z najbardziej znaczących w Europie organizacji w branży od wielu lat jest obecna na targach Plastpol w Kielcach.
25 maja 2023
Prawda o tworzywach sztucznych, rola OCS i najnowsze rozwiązania technologii wtryskiwania polimerów – to jedne z tematów poruszonych podczas corocznego seminarium technicznego, organizowanego przez portal tworzywa.pl. Spotkania tradycyjnie miało miejsce w trakcie targów Plastpol w Targach Kielce.
24 maja 2023
Pierwsza umowa dystrybucyjna pomiędzy polskim recyklerem tworzysz sztucznych a dystrybutorem z Europy Zachodniej została zawarta w czasie targów Plastpol w Kielcach. Dzięki niej ML Polyolefins będzie eksportował produkty do sześciu krajów.
24 maja 2023
Poznaliśmy firmy, które podczas tegorocznej edycji targów Plastpol zwróciły uwagę komisji, prezentując innowacyjne produkty, ale też ciekawą aranżację stoisk. We wtorek, podczas pierwszego dnia wystawy, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Platinum Plast. Prezentujemy pełną listę wyróżnionych i nagrodzonych przedsiębiorstw.
24 maja 2023
Poznaliśmy zwycięzców konkursu OMNIPLAST. Po raz pierwszy na podium stanął obcokrajowiec.
24 maja 2023
Od konieczności edukacji społeczeństwa z segregacji odpadów przez problemy z przetwarzaniem tworzyw sztucznych i zagospodarowaniem recyklatu po wizję ograniczenia produkcji odpadów nie do przetworzenia… Konferencja „Recykling tworzyw sztucznych – jeden cel, wiele możliwości” ujawniła szereg problemów, z którymi boryka się branża odpadowa oraz wskazała kierunki rozwoju.
24 maja 2023
Chłodnictwo, wykorzystywanie odpowiednich maszyn i procesów zapewniających najlepsze rezultaty w biznesie przetwórstwa tworzyw sztucznych to wiodące tematy poruszane na stoisku firmy SZE ECO podczas tegorocznych targów Plastpol. Dostępne na rynku innowacyjne transkrytyczne chillery na CO2 pozwalają oszczędzić energię o nawet 40%.
23 maja 2023
Polski producent folii Bogucki folie podpisał umowę zakupu linii produkcyjnej z niemiecką firmą Reifenhauser. Instalacja wartej 7 milionów EUR linii do produkcji folii barierowej potrwa około roku.