WS-A20-CORAB-.jpg
Konstrukcja fotowoltaiczna na duże projekty Agro od Corab.

Konstrukcje PV dla rolnictwa oraz turniej „Instalator Roku 2023”, czyli Corab S.A. z rozmachem na Targach ENEX

09 lutego 2023
Wśród wystawców jubileuszowych Targów ENEX nie zabraknie olsztyńskiej spółki Corab - wiodącego europejskiego producenta konstrukcji fotowoltaicznych, który w trakcie targów zaprezentuje kilka interesujących nowości – m.in. agrokonstrukcje PV. W trakcie targów odbędzie się również finał turnieju „Instalator Roku 2023”, czyli praktycznej rywalizacji ekip montażowych zajmujących się fotowoltaiką.

Zwiedzający Targi ENEX będą mogli wybrać się do Miasta z Energią – MiastOZE, czyli wielkiej strefy wystawienniczej GLOBEnergia, gdzie poznają liderów z branży oferujących energooszczędne technologie oraz rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. W strefie stoisk MiastOZE na blisko 2 tys. m.kw zaprezentuje się ponad 30 najważniejszych firm w branży, oferujących najnowocześniejsze rozwiązania związane z energią odnawialną. Jedną z firm jaka zaprezentuje swoją ofertę będzie Corab S.A.

Rozwiązania dla agrofotowoltaiki   

W trakcie Targów ENEX Olsztyńska spółka Corab zaprezentuje najnowsze systemy WS-A10 i WS-A20 - konstrukcje fotowoltaiczne do mocowania modułów dedykowane na duże projekty Agro:

- Widzimy ogromny potencjał, jaki tkwi w synergii fotowoltaiki i rolnictwa. Specjalnie  dla agrofotowoltaiki przygotowaliśmy innowacyjne systemy  - WS-A10 i WS-A20. Zainteresowani, odwiedzający stoisko Corab podczas targów w Kielcach, będą mogli przekonać się, jak wygląda i funkcjonuje system solarny dedykowany rolnictwu - mówi Przemysław Brzywcy, Dyrektor Pionu Segmentu Biznesowego Corab S.A.

Te rozwiązania nie tylko stanowią ochronę dla zwierząt i roślin, ale również pozwalają połączyć uprawę i hodowlę z fotowoltaiką

Najlepsi będą rywalizować o tytuł „Instalator Roku 2023”

Prezentacja produktów i rozwiązań to nie wszystko. Corab S.A. organizuje turniej skierowany dla najlepszych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce, które będą walczyły o tytuł „Instalatora Roku 2023” oraz bardzo atrakcyjne nagrody w trakcie Targów ENEX. Szósta edycja turnieju to okazja do zaprezentowania sprawności, wiedzy i pracy zespołowej. Turniej składa się z trzech etapów: teleturniej, sztafeta i wielki finał.

- W tym roku ofertę kierujemy do wszystkich zaangażowanych rozwojem ekologicznych rozwiązań energetycznych. W ciągu dwóch dni będzie możliwość spotkania się z liderami branży, wystawcami i ekspertami, aby omówić najnowsze trendy i rozwiązania dotyczące energii odnawialnej – zaprasza Michał Konopka, odpowiedzialny za targi w spółce Corab.

Celem zmagań jest promowanie najskuteczniejszych praktyk przy montażu fotowoltaiki oraz wyłonienie ekipy instalatorów, którzy m.in. sprawnie przygotowują do działania instalację fotowoltaiczną.

- Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem branży fotowoltaicznej i chcesz zobaczyć najlepsze ekipy montażowe w akcji, to nie możesz przegapić finału turnieju „Instalator Roku 2023" podczas Kieleckich Targów Enex! W Kielcach przekonamy się, jak profesjonaliści radzą sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami i jak wykorzystują swoje umiejętności, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. To wydarzenie będzie pełne inspiracji i wiedzy. Nie zabraknie oczywiście emocji - zaznacza Michał Konopka.

Zapraszamy już od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce na stoisko firmy Corab S.A. nr E-44 oraz do Hali B, w której odbędą się zmagania uczestników Turnieju „Instalator Roku 2023” podczas 25. edycji targów ENEX ! Turniej startuje 8 marca 2023 roku o godzinie 11:00 w hali B.

Nie zwlekaj z rejestracją. Zgłoś swój udział w targach ENEX już dziś: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Targi ENEX odbędą się w tym samym czasie, co Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.