Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
1z6e8235-20200219-TargiKielce-KidsTime.jpg

KIDS’ Time: Rada Programowa tym razem wirtualnie

17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.

W wirtualnym spotkaniu udział wzięli wszyscy członkowie Rady Programowej KIDS’ Time. Omówiono m.in. kwestię zmiany terminu targów – powodu pandemii wydarzenie przeniesiono z lutego na początek lipca.

Zespół organizacji targów przedstawił pomysły i działania, jakie planowane są na najbliższe miesiące. Zaprezentowano m.in. akcję Gwiazda Na Gwiazdkę, promujący nagrodę KIDS’ Time Star czy działania w Social Mediach. Podsumowano także działania akwizycyjne w Rosji, a także przedstawiono nowe działania służące wprowadzeniu marki KIDS’ Time na rynek kazachski.

Kolejnym punktem spotkania było omówienie planu wydarzeń towarzyszących, jakie mają odbyć się podczas XII edycji targów. Planowane są wizyty zagranicznych delegacji m.in. z Rosji, Białorusi czy Ukrainy, rosyjski okrągły stół czy stoiska naszych wschodnich sąsiadów. Tradycyjnie planowane są także wizyty dziennikarzy zagranicznych, a także wykłady i konferencje. Z uwagi na pandemię część z nich będzie miała formułę internetowych webinariów.  Aldona Matla – menadżer targów zaproponowała także kilka rozwiązań dotyczących konkursów, których finał tradycyjnie odbywał się podczas KIDS’ Time.

Spotkanie zakończyło się świątecznymi życzeniami, do których przyłączyli się organizatorzy targów.

(MBr)

Polecane aktualności
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.
23 października 2020
Kolejni wystawcy KIDS’ Time meldują się na targowej liście. Qbana Mama to polska marka projektująca i produkująca produkty wyprawkowe dla dzieci. Firma bazuje na wysokiej jakości materiałach i wykonaniu oraz oryginalności projektów.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy