1z6e8235-20200219-TargiKielce-KidsTime.jpg

KIDS’ Time: Rada Programowa tym razem wirtualnie

17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.

W wirtualnym spotkaniu udział wzięli wszyscy członkowie Rady Programowej KIDS’ Time. Omówiono m.in. kwestię zmiany terminu targów – powodu pandemii wydarzenie przeniesiono z lutego na początek lipca.

Zespół organizacji targów przedstawił pomysły i działania, jakie planowane są na najbliższe miesiące. Zaprezentowano m.in. akcję Gwiazda Na Gwiazdkę, promujący nagrodę KIDS’ Time Star czy działania w Social Mediach. Podsumowano także działania akwizycyjne w Rosji, a także przedstawiono nowe działania służące wprowadzeniu marki KIDS’ Time na rynek kazachski.

Kolejnym punktem spotkania było omówienie planu wydarzeń towarzyszących, jakie mają odbyć się podczas XII edycji targów. Planowane są wizyty zagranicznych delegacji m.in. z Rosji, Białorusi czy Ukrainy, rosyjski okrągły stół czy stoiska naszych wschodnich sąsiadów. Tradycyjnie planowane są także wizyty dziennikarzy zagranicznych, a także wykłady i konferencje. Z uwagi na pandemię część z nich będzie miała formułę internetowych webinariów.  Aldona Matla – menadżer targów zaproponowała także kilka rozwiązań dotyczących konkursów, których finał tradycyjnie odbywał się podczas KIDS’ Time.

Spotkanie zakończyło się świątecznymi życzeniami, do których przyłączyli się organizatorzy targów.

(MBr)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.