konferencja-zmiany-wynagradzania-aktualnosci-690x460px.jpg
Kancelaria JDP w gronie ekspertów uczestniczących w targach Autostrada Nowa Infrastruktura.

Kancelaria JDP w gronie ekspertów uczestniczących w targach Autostrada Nowa Infrastruktura - Prawne Aspekty Inwestycji Budowlanych

22 stycznia 2024
Eksperci z Kancelarii JDP zajmującej się obsługą prawną procesu budowlano-inwestycyjnego uczestniczyć będą w Targach Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura zaplanowanych od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Prawnicy z kancelarii JDP w ramach otwartej prelekcji omówią prawne aspekty najczęściej pojawiających się sporów na linii Zamawiający – Wykonawca – Podwykonawca.

Doświadczeni eksperci z Kancelarii JDP na Targach Budownictwa Infrastrukturalnego

Kancelaria JDP to zespół prawników, ekspertów w obsłudze procesu budowlano-inwestycyjnego – reprezentujących klientów w złożonych i skomplikowanych negocjacjach z zamawiającymi publicznymi i prywatnymi, a także w toku postępowań przed sądami powszechnymi oraz krajowymi i zagranicznymi sądami arbitrażowymi.

Kompleksowa obsługa prawna procesu budowlanego

Prawnicy kancelarii reprezentują wszystkich uczestników procesu budowlanego także w relacjach z zamawiającymi i podwykonawcami, które dotyczą m.in. terminowości oraz prawidłowości zrealizowanych robót oraz przedłużonej ich realizacji.

Kluczowe sukcesy Kancelarii JDP w branży budowlanej

Kancelaria znana jest z przeprowadzenia kilkudziesięciu precedensowych postępowań (także przed Sądem Najwyższym) w obszarze inwestycji budowlanych i infrastrukturalnych. Uzyskane przez prawników Kancelarii JDP rozstrzygnięcia miały niejednokrotnie charakter przełomowy z punktu widzenia całej branży budowlanej, otwierając drogę do wprowadzenia rozwiązań systemowych poprawiających współpracę między zamawiającymi, a wykonawcami.

Doradztwo w zakresie zamówień publicznych

Kancelaria JDP świadczy doradztwo dla polskich i zagranicznych podmiotów na wszystkich etapach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, każdego roku bierzemy udział w kilkudziesięciu postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą, doprowadzając niejednokrotnie do precedensowych wyroków.

Spotkaj ekspertów Kancelarii JDP na targach - harmonogram prelekcji

Prawnicy Kancelarii JDP – radca prawny Maciej Grzybowski oraz radca prawny Mateusz Biciutk podczas targów wygłoszą dwie prelekcje  o prawnych aspektach prowadzenia inwestycji budowlanych. Prelekcje odbędą się w otwartej przestrzeni pawilonu „E”  w dniu:

  • 10 kwietnia 2024 r. o godz. 14:00,
  • 11 kwietnia 2024 r. o godz. godz. 11:00.

Targi Autostrada Nowa Infrastruktura zostały zaplanowane od 10 do 11 kwietnia 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
11 kwietnia 2024
Podczas uroczystej gali Targów Budownictwa Infrastrukturalnego jurorzy wyróżnili osiem firm. Ocenie podlegały najbardziej innowacyjne produkty w sferze budownictwa drogowego oraz atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Wśród zwycięzców - producent pudru z przetworzonych opon oraz firma produkująca wielofunkcyjne zamiatarki.
11 kwietnia 2024
Rafa Hałeła przed Adamem Plakiem i Arkadiuszem Stachurą zwyciężył w konkursie sprawnościowym zorganizowanym podczas Targów AUTOSTRADA. Zwycięzca otrzymał czek na 1500 złotych.
10 kwietnia 2024
Najlepsi eksperci z kraju spotkali się w Targach Kielce by rozmawiać o oświetleniu, obniżeniu kosztów energii, rozwoju dróg w województwie świętokrzyskim oraz o tym, jak nie być pod kreską… Za nami pierwszy dzień konferencji i debat podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
10 kwietnia 2024
– W tej chwili w Polsce mamy ponad 5100 kilometrów dróg szybkiego ruchu, dróg o najwyższym standardzie. Kielce są szczególnym miejscem na mapie Polski, jeżeli chodzi o tematykę infrastrukturalną, a targi Autostrada Nowa Infrastruktura jest imprezą o renomowanej pozycji – podkreślił Grzegorz Dziedzina, zastępca generalnego, dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
09 kwietnia 2024
Chińska firma z Malezji specjalizująca się w produkcji sprzętu do budowy mostów i rozwiązań dostosowywania konstrukcji mostów zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Z ofertą wystawcy można zapoznać się już 10 i 11 kwietnia!
08 kwietnia 2024
Samochód ciężarowy oraz profesjonalne maszyny do obróbki powierzchni betonowych, stalowych oraz asfaltowych zaprezentuje firma S-T-P Strahltechnik podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym!
08 kwietnia 2024
Firma świadcząca usługi z zakresu sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia pojazdów ciężarowych zaprezentuje swoją ofertę podczas targów budownictwa drogowego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się już od 10 do 11 kwietnia!
05 kwietnia 2024
Dystrybutor i producent przyczep, naczep i wywrotek PTM Polska przedstawi swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Odbierz darmowy bilet wstępu i nie przegap tej premiery!