Kids24-post-FB-zarejestruj-sie-1200x1200px.gif

Już teraz zarejestruj się na XIV edycję targów KIDS’ TIME 2024!

23 października 2023
Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla sektora branży dziecięcej, które odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Czy jesteś gotowy na udział w spotkaniu z największymi graczami?

Zadbaj o rozwój swojej firmy – dzięki udziałowi w targach KIDS’ TIME poznasz najnowsze trendy z branży dziecięcej. Zobacz, jakie wózki są aktualnie na topie, które foteliki samochodowe spełniają normy bezpieczeństwa oraz w jaki sposób ułatwić rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Przekonaj się, które zabawki podbiją świat w 2024 roku.

Na KIDS’ TIME zobaczysz premiery rynkowe – od multimedialnych i kreatywnych produktów po tradycyjne i ekologiczne zabawki wspierające rozwój dzieci od pierwszych miesięcy życia.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to przede wszystkim biznes, dlatego kontynuujemy sukces ubiegłorocznego programu Hosted Buyers wspierającego nawiązywanie relacji biznesowych z zagranicznymi kupcami z całego świata. Trzy dni targów to również branżowe spotkania z ekspertami, które zapewnią Ci dostęp do najnowszych trendów i wskazówek od liderów w branży. To doskonała szansa, by pozyskać nową wiedzę i pomysły na rozwijanie Twojego biznesu!

Targi KIDS’ TIME przyciągają nie tylko polskich, ale również międzynarodowych przedstawicieli sektora dziecięcego. W najbliższej edycji spodziewamy się gości z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy. Ich obecność sprawia, że KIDS’ TIME staje się miejscem, gdzie można otworzyć się na nowe rynki i zainicjować współpracę na międzynarodową skalę.

Wiesz już, dlaczego nie może Cię zabraknąć na KIDS’ TIME 2024? Weź udział w najważniejszym wydarzeniu branży dziecięcej w Polsce. Spotkajmy się w Targach Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.