MCM-600-mining-app-06-CI20-300-dpi-jpg.jpg
Firma Kärcher Wystawcą targów Ekotech.

Innowacyjne rozwiązania dla branży komunalnej od firmy Kärcher

14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!

Firma Kärcher została założona w 1935 roku przez wynalazcę Alfreda Kärcher. Szeroka gama urządzeń naszej marki pozwoli na dobranie odpowiedniego rozwiązania dla różnorodnych wymagań klientów w branży komunalnej.

Podczas targów EKOTECH zaprezentowanych zostanie aż pięć maszyn z bogatej oferty firmy. Największą przedstawioną maszyną będzie MCM 600 - wyjątkowe urządzenie, polecane zarówno do zastosowań komunalnych, jak i do zamiatania w szeroko pojętym przemyśle, w tym w przemyśle wydobywczym. MCM 600 to klasa sama w sobie. Nieistotne, czy ma dbać o teren w mieście czy na przedmieściu, czy też o zakład przemysłowy, jak choćby: odlewnie, cementownie czy kopalnie. Mechaniczno-podciśnieniowy system zbierający oraz innowacyjny system filtrujący to jej cechy rozpoznawcze. MC 250 to kolejne urządzenie, które zachwyca skutecznością i wydajnością pracy. Jak wszystkie komunalne zamiatarki firmy Kärcher, MC 250 łączy kompaktowe wymiary z wysoką jakością i wydajnym, przyjaznym dla środowiska napędem. Dzięki dużej prędkości jazdy do 60 km/h, hydropneumatycznemu zawieszeniu i szybkiemu dostępowi do wszystkich elementów serwisowych, MC 250 jest zawsze gotowe do wydajnej, oszczędnej i komfortowej pracy. Zamiatarka miejska MC 130 może pełnić rolę wielosezonowego pojazdu komunalnego, przycinać żywopłoty oraz myć ulice, dbać o zieleń w mieście, usuwać chwasty. Jest ona doskonałym narzędziem dla samorządów terytorialnych, firm świadczących usługi komunalne i utrzymania zieleni  oraz zarządzających nieruchomościami. MIC 35 to wielosezonowy nośnik narzędzi, który także zaprezentuje się na targach. Na co dzień posłuży jako lekka i zwrotna zamiatarka chodnikowa, zimą sprawnie odśnieży i posypie nawierzchnie, latem poradzi sobie z koszeniem i zbieraniem trawy. Potrafi także myć i szorować, więc sprawdza się tam, gdzie w mieście są przestrzenie reprezentacyjne, które powinny lśnić czystością. To urządzenie bez trudu zapewni taki efekt. Ostatnia propozycja - MC 50 to zwinna, komfortowa i gotowa do pracy cały rok maszyna. To rozwiązanie idealne dla dbałości o czystość w nowoczesnym mieście. Bogata gama akcesoriów sprawia, że ma bardzo szerokie, całoroczne spektrum zastosowań.

Z ofertą firmy Kärcher będzie nożna zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku podczas targów EKOTECH! Zapraszamy do Targów Kielce.

(MCh)

 

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.
17 grudnia 2021
Od importera do producenta wysokiej jakości maszyn oraz całych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także od recyklera do producenta specjalistycznych dodatków do tworzyw sztucznych – tak w ciągu 20lat działalności rozwinęła się firma WW EKOCHEM, z której ofertą będzie można zapoznać się podczas targów EKOTECH.
17 grudnia 2021
Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania biznesowe w obszarach m.in. automatyki, chemii, biomedycyny i teleinformatyki. Szczegóły działalności organizacji i instytutu będzie można poznać na targach EKOTECH już od 23 do 24 lutego 2022 roku.
17 grudnia 2021
Firma SANTRADE to wieloletni Wystawca targów EKOTECH. Nie zabraknie ich również podczas kolejnej edycji wydarzenia. Na swoim stoisku zaprezentują szeroką ofertę skierowaną do właścicieli stacji demontażu pojazdów oraz recyklerów metali, w tym firmy zajmujące się skupem i przerobem złomu metali.