Wh2w0156-20190927-TargiKielce-Aviation-Expo.jpg

Informacje dla dziennikarzy

25 sierpnia 2020
Dziennikarzu - odbierz swój identyfikator podczas trwania Aviation Expo

Wszyscy dziennikarze, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji wydarzenia Aviation Expo, będą mogli odebrać imienny indentyfikator bezpośrednio przed wejściem na teren ośrodka wystawienniczego. Aby otrzymać przepustkę, należy okazać legitymację prasową i oczywiście wypełnić ankietę epidemiologiczną, która jest częścią zasad ostrożności, jakie wprowadzone zostały na terenie Targów Kielce w trosce o bezpieczeństwo gości ośrodka.

Dla ułatwienia całej procedury akredytacyjnej, wejście do ośrodka będzie możliwe od ul. Zakładowej (przez dziedziniec przy Centrum Kongresowym Targów Kielce, naprzeciwko salonu samochodowego KIA).

W razie pytań prosimy o kontakt z Arturem Olszewskim – tel. 600-895-706, olszewski.artur@targikielce.pl

(AO)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy