infor.png

INFOR patronem medialnym webinarium Księgowość 4.0.

24 czerwca 2020
INFOR objął patronatem medialnym webinarium Księgowość 4.0. Już 29 czerwca zainteresowani branżą księgowości i finansów będą mogli poznać najświeższe informacje z branży

Podczas wydarzenia nie zabraknie tematów związanych z pracą zdalną, funkcjonowaniem biur rachunkowych w dobie COVID-19 i informacji o wirtualnych zabezpieczeniach. 

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od wielu lat odbiorcami produktów INFOR są pracownicy firm i biur rachunkowych, księgowi, dyrektorzy finansowi, kadrowi oraz menedżerowie.

infor.png [4.40 KB]

 

 

 

 

 

INFOR w swoim wachlarzu posiada wiele produktów adresowanych do biur rachunkowych m.in. czasopisma: Monitor Księgowego, Biuletyn VAT, Biuletyn Głównego Księgowego oraz kompleksową bazę wiedzy INFORLEX Biura Rachunkowe. INFORLEX to codziennie aktualizowany zbiór aktów prawnych, praktycznych komentarzy, porad i artykułów, orzeczeń i interpretacji, dostęp do wideoakademii, aktywnych formularzy, pełnego wydania Dziennika Gazety Prawnej oraz profesjonalnego doradztwa ekspertów w ramach E-poradni, Teleporadni i organizowanych webinariów.

infor-lex-2020-2.jpg [46.80 KB]

 

 

 

 

 

 

Transmisja webinarium Księgowość 4.0. odbędzie się już 29 czerwca, punktualnie o godzinie 11:30. 

Zapraszamy na:

profil Facebook Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99gowo%C5%9B%C4%87-40-2339210346122005/

oraz

profilu LinkedIn

https://www.linkedin.com/in/monika-szyd%C5%82owska-56718812a/

(AO)

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.