Field-meal.jpg
Szeroka oferta posiłków liofilizowanych prezentowana będzie na Targach Polsecure.

Posiłki liofilizowane LYOFOOD wykorzystywane są przez siły specjalne, korpusy obronne i inne służby! Wypróbuj je na targach POLSECURE

18 kwietnia 2024
Firma LYOFOOD - specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości posiłków liofilizowanych będzie wystawcą tegorocznych targów POLSECURE. To marka z ponad 30-letnim doświadczeniem technologicznym, z tradycyjną kuchnią i naturalnymi, wysokiej jakości składnikami. Będzie ich można spotkać od 23 do 25 kwietnia w Targach Kielce na stoisku nr G-61.

Marka LYOFOOD wywodzi się ze świata ekstremalnych wypraw himalajskich i rejsów oceanicznych. Od 1992 roku żywność jest wielokrotnie testowana w najbardziej odległych miejscach i w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu zdobyliśmy nie tylko oddanych klientów i lojalnych ambasadorów marki, ale także liczne nagrody, w tym główną nagrodę Europejskiej Branży Outdoorowej za najsmaczniejsze na rynku posiłki. Obecnie z oferty marki korzystają również siły specjalne, korpusy obronne, zespoły ratownictwa górskiego, straże pożarne i inne podobne jednostki w Europie.

LYOFOOD w swoim portfolio ma ponad 40 produktów, w tym dania główne, zupy, śniadania, desery, przekąski i koktajle. Nie brakuje dań mięsnych, wegetariańskich i wegańskich, a także posiłków bezglutenowych, bez laktozy i bez alergenów. Odpowiadają one różnorodnym wymaganiom dietetycznym. 

Najważniejsze zalety produktów polskiej marki LYOFOOD to:

  • Wyjątkowy smak dzięki dopracowanej metodzie gotowania przed liofilizacją
  • Zachowanie blisko 100% wartości odżywczych
  • Brak konserwantów i sztucznych dodatków, wyłącznie naturalne składniki
  • Długi okres przydatności do spożycia
  • Nie wymagają specjalnych warunków przechowywania
  • Szybkie w przygotowaniu (od 2 do 10 minut bez gotowania)
  • Wygodna konsumpcja bezpośrednio z opakowania
  • Wytrzymałe opakowanie odporności na warunki zewnętrzne
  • Ultralekka waga

LYOFOOD-field-meals.jpg [1.36 MB]

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LYOFOOD nr G-61 na targach POLSECURE , gdzie będzie można zapoznać się z szeroką ofertą firmy oraz skosztować wyjątkowych produktów. Do zobaczenia od 23 do 25 maja w Targach Kielce.

/MSi/

Polecane aktualności
25 kwietnia 2024
Ostatniego dnia targów Polsecure, podczas uroczystej gali wręczono nagrody specjalne służb mundurowych oraz medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska. Specjalnym dyplomem uhonorowano funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa z okazji 100-lecia istnienia formacji.
25 kwietnia 2024
Elementy testu sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w policji wykonywali uczniowie klas mundurowych w ostatnim dniu Międzynarodowych Targów POLSECURE w Kielcach.
25 kwietnia 2024
Kilkaset uczniów ze szkół mundurowych spotkało się z funkcjonariuszami różnych jednostek Policji podczas targów POLSECURE w kieleckim ośrodku wystawienniczym. „Myślę, że warto ubrać mundur polskiego policjanta. To przynosi bardzo wiele satysfakcji. Ja czuję tę satysfakcję każdego dnia” – mówił do młodzieży nadinsp. Roman Kuster, Zastępca Komendanta Głównego Policji.
24 kwietnia 2024
Funkcjonariusze z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, Służby Więziennej oraz strażacy zaprezentowali swoje umiejętności podczas dynamicznych pokazów z użyciem realistycznych wybuchów, specjalistycznego sprzętu oraz psa taktycznego. Nie obyło się bez strzałów, pożaru i ofiar.
24 kwietnia 2024
25 milionów dofinansowania ze środków europejskich dostał projekt zrealizowany przez Centralne Biuro Śledcze Policji i określany nieformalnie nazwą „gwiazda śmierci”. To jedno z największych dofinansowań dla CBŚP obejmowało siedem zadań związanych ze zwalczaniem przestępczości. O wykorzystywaniu środków unijnych przez polską policję dyskutowano podczas targów Polsecure w Kielcach.
23 kwietnia 2024
W obecności Komendanta Głównego Policji insp. Marka Boronia, innych dowódców służb mundurowych oraz gości targów Polsecure odbyły się pokazy dynamiczne przygotowane przez funkcjonariuszy Komendy Głównej Policji oraz Służby Ochrony Państwa. Były strzały, brawurowa jazda, ewakuacja i podróż do przeszłości.
23 kwietnia 2024
Liczni przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, bogata oferta wystawców, merytoryczne spotkania, niesamowite pokazy – Międzynarodowe Targi POLSECURE, ruszyły w kieleckim ośrodku już po raz trzeci niezmiennie udowadniając swoją pozycję wydarzenia ważnego dla bezpieczeństwa.
22 kwietnia 2024
Motywem przewodnim tegorocznej międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komendę Główną Policji podczas Targów POLSECURE będzie 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Ekspozycja również będzie nawiązywała do tej tematyki.