1.png
Lider innowacyjności w energetyce słonecznej zaprezentuje najnowsze rozwiązania podczas Targów ENEX.

Firma Sungrow – lider innowacyjności w energetyce słonecznej zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów ENEX

31 stycznia 2023
Ponad 26-letnie doświadczenie w dziedzinie fotowoltaiki i systemy elektryczne zainstalowane w ponad 150 państwach na świecie – tak w liczbach można przedstawić imponującą działalność firmy Sungrow – jednego z Wystawców jubileuszowych Targów ENEX. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa do Targów Kielce od 8 do 9 marca 2023 roku.

Misją działalności firmy Sungrow jest przyspieszenia rozwoju integracji systemów wytwarzania czystej energii, wprowadzanie innowacji i nowych działalności oraz dążenie do zrównoważonego rozwoju naszej planety. Sungrow to wiodący dostawca falowników do odnawialnych źródeł energii i pierwszy producent falowników, który w sumie zrealizował rekordową liczbę instalacji o mocy ponad 269 gigawatów. Wśród realizacji przedsiębiorstwa można znaleźć od pływających instalacji fotowoltaicznych, poprzez duże projekty użytkowe, aż po małe produkty dla budownictwa mieszkaniowego.

Jubileuszowa edycja targów ENEX, która odbędzie się od 8 do 9 marca 2023 roku będzie okazją do bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi wyrobami i rozwiązaniami oferowanymi przez firmę Sungrow.  Już teraz zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa!

Program jubileuszowych Targów ENEX jest bogaty w szereg wydarzeń towarzyszących: Forum Pomp Ciepła poświęcone technologii pomp ciepła, Konferencja Energia PL o magazynach energii, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRA MIEJSKA w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami, Konkursy dla Instalatorów oraz premiery produktowe prezentowane przez największych i najlepszych polskich producentów. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów zajmujących się branżą OZE.

W tym samym czasie co Targi ENEX odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce.

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.