enex-plansza-1200x1200.png
SOLTEC Partnerem Targów ENEX!

Firma SOLTEC Partnerem Targów ENEX!

14 listopada 2022
Partnerem jubileuszowej 25. edycji Targów ENEX została firma SOLTEC, która od 2006 roku współtworzy rynek fotowoltaiki w Polsce, dostarczając wysokiej jakości komponenty i rozwiązania odpowiadające na potrzeby rynku PV. Współpraca z wiodącymi firmami z pewnością podniesie rangę spotkania branży energetycznej w Targach Kielce.

Soltec jest ekspertem branży fotowoltaicznej: dostarcza rozwiązania PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne, a od 12 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Firma oferuje usługi projektowania instalacji PV, serwisu oraz szkoleń pod szyldem SOLACADEMY.

W ostatniej edycji Targów ENEX firma SOLTEC zaprezentowała swoją ofertę na przestrzeni 150m2, gdzie oprócz poznania najnowszych rozwiązań branżowych, nie zabrakło miejsca na rozmowy przy kawie, okazji do nawiązania wartościowych rozmów i możliwości współpracy biznesowej. W Targach Kielce pojawiają się także eksperci z Soltec, którzy biorą aktywny udział w wydarzeniach towarzyszących dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy już od 8 do 9 marca 2023 roku na stoisko firmy SOLTEC podczas XXV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX do Targów Kielce!

Zachęcamy również do obejrzenia najnowszego, trzeciego odcinka Energetycznych Poranków, w którym wzięła udział Agnieszka Kozłowska-Korbicz, Dyrektor ds. Projektów Strategicznych w firmie Soltec. W trakcie spotkania poruszano tematy dotyczące rosnącego zainteresowania pompami ciepła i magazynami energii, infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych oraz szkoleń instalatorskich.

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.