3.jpg

Firma Aero HMS będzie obecna podczas AVIATION EXPO

04 września 2020
Druga edycja targów poświęconych lotniczym innowacją branżowym odbędzie się z udziałem firmy HMS Aviation. W trakcie wystawy uczestnicy będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą szkoły lotniczej

Targi Kielce od kilku lat stają się doskonałym miejscem zlotu nowoczesnych samolotów, śmigłowców czy chociażby wiatrakowców. W stolicy województwa świętokrzyskiego odbywają się prezentacje podkreślające siłę oraz wysoką specjalizację branży lotniczej. W tym roku grono wystawców zostanie powiększone poprzez udział Lotniczych Zakładów Produkcyjno-Naprawczych HMS Aviation specjalizujących się w produkcji samolotów.

1.jpg [118.74 KB]

Dobrym przykładem będzie czysty aerodynamicznie ,,Czajka”. Posiada on stałe podwozie, przednie koło skrętne oraz podwozie główne wyposażone w hamulce hydrauliczne. Skrzydła posiadają dwuszczelinowe klapy połączone z integralnymi zbiorniki paliwa. Środek ma dwuosobową kabinę wraz ze zdwojonym układem sterowania oraz mechanicznym trymerem. Świetnie sprawuje się przy lataniu rekreacyjnym, a także szkoleniowym. Maksymalna prędkość przelotowa wynosi 230 km/h. Samolot jest certyfikowany w kategorii UL do masy MTOW 450 kg lub 472,5 kg.

2.jpg [114.71 KB]

Szerzej z ofertą firny HMS Aviation będzie można zapoznać się podczas tegorocznej odsłony targów AVIATION EXPO. Wydarzenie zostało utworzone z myślą rozwoju przemysłu lotniczego. W trakcie ekspozycji uczestnicy będą mogli spojrzeć na tę branżę z punktu widzenia biznesowego oraz prawnego. Wszystko to będzie możliwe nie tylko poprzez odbywające się wystawy, ale również liczne konferencje oraz prelekcje.

4.jpg [91.29 KB]

Zapraszamy na najbardziej ,,odlotową” imprezę branżową od 19 do 20 września 2020 roku.

zdjęcia: Roman Peczka, Przegląd Lotniczy

(ML)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy