Projekt-bez-tytulu.png
Solplanet Wystawcą targów ENEX.

„Energia słoneczna dla każdego” dzięki Solplanet

22 lipca 2022
Falowniki, nowoczesne rozwiązania do monitorowania fotowoltaiki, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych – to część oferty marki Solplanet – Wystawcy jubileuszowej edycji targów ENEX.

Ponad 600 tys. falowników sprzedawanych rocznie i aż 15 lat doświadczenia to wyniki jakimi może pochwalić się Solplanet - marka firmy AISWEI. W ofercie marki znajdują się m.in. kompaktowe falowniki jednofazowe i trójfazowe, nowoczesny system do monitorowania instalacji fotowoltaicznej oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Każde z produktów cechuje niezawodność oraz zgodność z międzynarodowymi standardami jakości.

Z ofertą marki Solplanet będzie można zapoznać się podczas przyszłorocznych targów ENEX w Kielcach.

Na jubileuszową 25. edycję Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 20. edycję Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA zapraszamy już od 8 do 9 marca 2023 roku. W tym samym terminie odbywają się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.

(MCh)

Polecane aktualności
10 sierpnia 2022
Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, była rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim. Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!
03 sierpnia 2022
Panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii, konstrukcje montażowe, skrzynki i akcesoria, a także wiele innych produktów największych światowych marek oferuje firma Sunprofi, tegoroczny Wystawca targów ENEX.
26 lipca 2022
Jak napisał na Twitterze Marek Józefiak, rzecznik Greenpeace Polska, elektrownie słoneczne między g. 12, a 13 wyprodukowały więcej energii niż w maju! Rekordowo wygląda również zestawienie zainstalowanych mikroinstalacji w pierwszym kwartale 2022 roku, w porównaniu z rokiem ubiegłym. Z fotowoltaiki korzysta w Polsce ponad milion prosumentów.
25 lipca 2022
Firma Menlo Electric – dynamicznie rosnący dystrybutor PV oraz partner biznesowy dla hurtowni oraz instalatorów fotowoltaiki w Polsce i Europie, to kolejny Wystawca jubileuszowych targów ENEX.
08 lipca 2022
W dotychczasowym programie „Czyste Powietrze” wprowadzone zostanie nowe rozwiązanie finansowe - prefinansowanie, czyli wypłata pieniędzy ubiegającym się o nie jeszcze przed rozpoczęciem planowanych inwestycji. Będą to warunki bardzo korzystne dla nowych beneficjentów. Oprócz możliwości prefinansowania, Minister Klimatu Anna Moskwa zapowiedziała również podniesienie maksymalnych kwot dofinansowania.