Bez-tytulu.png
Eco-clean Wystawcą Ekotech.

Firma z 30-letnią tradycją Wystawcą targów Ekotech

21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.

Eco-clean to rodzinne przedsiębiorstwo, które istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. Zajmuje się sprzedażą i serwisem profesjonalnych maszyn czyszczących do powierzchni produkcyjnych, magazynowych i sklepowych, a także do całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. Firma sukcesywnie się rozwija i zmierza w kierunku rozwiązań proekologicznych oraz ekonomicznych.

Oferowane produkty wyróżnia solidność wykonania, innowacyjność i efektywność pracy. Firmy partnerskie firmy Eco-clean to min.:

  • GANSOW, produkująca maszyny dedykowane do różnych gałęzi przemysłu.
  • TENAX International – producent w 100% elektrycznych zamiatarek i polewaczek ulicznych.
  • SARTORI AMBIENTE – firma wytwarzająca pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.
  • LEOMAR ZK – producent podwozi wielofunkcyjnych.

W ofercie Eco-clean znajduje się szeroki zakres maszyn i pojazdów elektrycznych, w tym takich, które spełniają wymogi Ustawy o Elektromobilności.

Dzięki znajomości specyfiki branży, fachowemu doradztwu, indywidualnemu podejściu, kompetentnej opiece posprzedażowej i rzetelnej selekcji oferowanych produktów, niewielka rodzinna firma utrzymuje się tak wiele lat na polskim rynku. Eco-clean stawia na jakość, dzięki czemu jest wiarygodnym i stabilnym partnerem.

Z pełną ofertą firmy Eco-clean będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech w Targach Kielce.

(MCh)

 

Polecane aktualności
30 maja 2022
Naukowcy z Tokio opracowali papier o właściwościach podobnych do tworzyw sztucznych, a w Niemczech odkryto enzym rozkładający tworzywa PET w ciągu doby. Te innowacyjne i ekologiczne rozwiązania z pewnością zrewolucjonizują system recyklingu odpadów.
24 maja 2022
Podczas konferencji "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości" organizowanej podczas targów PLASTPOL omawiano m.in. wykorzystanie platform do śledzenia obiegu surowców i recyrkulatów na przykładzie platformy RecoTrace.
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.