Bez-tytulu.png
Eco-clean Wystawcą Ekotech.

Firma z 30-letnią tradycją Wystawcą targów Ekotech

21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.

Eco-clean to rodzinne przedsiębiorstwo, które istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. Zajmuje się sprzedażą i serwisem profesjonalnych maszyn czyszczących do powierzchni produkcyjnych, magazynowych i sklepowych, a także do całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. Firma sukcesywnie się rozwija i zmierza w kierunku rozwiązań proekologicznych oraz ekonomicznych.

Oferowane produkty wyróżnia solidność wykonania, innowacyjność i efektywność pracy. Firmy partnerskie firmy Eco-clean to min.:

  • GANSOW, produkująca maszyny dedykowane do różnych gałęzi przemysłu.
  • TENAX International – producent w 100% elektrycznych zamiatarek i polewaczek ulicznych.
  • SARTORI AMBIENTE – firma wytwarzająca pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.
  • LEOMAR ZK – producent podwozi wielofunkcyjnych.

W ofercie Eco-clean znajduje się szeroki zakres maszyn i pojazdów elektrycznych, w tym takich, które spełniają wymogi Ustawy o Elektromobilności.

Dzięki znajomości specyfiki branży, fachowemu doradztwu, indywidualnemu podejściu, kompetentnej opiece posprzedażowej i rzetelnej selekcji oferowanych produktów, niewielka rodzinna firma utrzymuje się tak wiele lat na polskim rynku. Eco-clean stawia na jakość, dzięki czemu jest wiarygodnym i stabilnym partnerem.

Z pełną ofertą firmy Eco-clean będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech w Targach Kielce.

(MCh)

 

Polecane aktualności
19 stycznia 2022
Jeden z Partnerów Merytorycznych targów EKOTECH – Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z inicjatywy Klastra, podczas spotkania branży komunalnej powstanie punkt informacyjny, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami w zakresie m.in. grantów dla MŚP.
18 stycznia 2022
Istotnym problemem rynku gospodarowania odpadami jest nielegalny przywóz do Polski odpadów z krajów sąsiednich. Rozwiązaniem tej kwestii jest wprowadzenie Systemu Elektronicznego Nadzoru Technicznego.
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
17 grudnia 2021
Od importera do producenta wysokiej jakości maszyn oraz całych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także od recyklera do producenta specjalistycznych dodatków do tworzyw sztucznych – tak w ciągu 20lat działalności rozwinęła się firma WW EKOCHEM, z której ofertą będzie można zapoznać się podczas targów EKOTECH.