reyne.jpg
Reyne Rice to specjalistka w dziedzinie trendów zabawkarskich

Dziennikarze zagraniczni na kieleckich targach dziecięcych

03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku

Tradycyjnie już, lutowe targi dziecięce odwiedzą delegacje dziennikarzy topowych wydawnictw branżowych z całego świata. Nie zabraknie m.in.  Reyne Rice światowej sławy specjalistki w dziedzinie trendów zabawkarskich i jej wartościowych warsztatów. Podczas zeszłorocznego  BUSINESS FORUM Trendy poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”. Opowiedziała o modzie na ekologiczne oraz edukacyjne zabawki. - Zabawki dla waszych dzieci muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę - stwierdziła Reyne podczas swojej prezentacji.

Dotychczas Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odwiedzili przedstawiciele m.in.: rody.ru (Rosja), bhlportalen.no (Norwegia), Baby & Junior (Niemcy), Lek & Babyrevyn (Szwecja), Baby Hobby & Laketoy (Norwegia),  Nursery Online (Anglia), Toy Book (USA), Toy Trends (USA), Toys (Niemcy), CHILDHOOD BUSINESS & CHILDHOOD SHOES (Niemcy), Baby&Kid Store (Turcja).

Wspomnienia z ubiegłorocznej wizyty naszych zagranicznych przyjaciół znajdziecie tutaj.

Udział w KIDS’ TIME 2022 już teraz zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Nie zabraknie również kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Do zobaczenia w Targach Kielce już od 16 do 18 lutego 2022!

(MB) 

 

 

Polecane aktualności
29 listopada 2022
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka branży zabawkarskiej po raz kolejny odwiedzi targi Kids’ Time, by opowiedzieć uczestnikom największego w tej części Europy spotkania branży dziecięcej o panujących trendach zabawkarskich. Reyne Rice od ponad 30 lat uznawana jest za kompetentny i obiektywny głos branży, a jej opinie na temat gier, technologii i rozrywki mają wpływ na rynek zabawek na świecie.
18 listopada 2022
Do startu największego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania idą pełną parą, a my znamy coraz więcej szczegółów. Specjalnie dla Was prezentujemy aktualną listę prelekcji, jakie odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.
15 listopada 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce.
14 listopada 2022
Wielki ból głowy mieli jurorzy w tegorocznej edycji konkursu, wybierając najlepsze zabawki i produkty do opieki i pielęgnacji dzieci. Największa w historii edycja, jak zwykle, odkryła wiele nowości, a skrupulatne testy jurorów pozwoliły wyłonić najlepsze Zabawki Roku oraz wręczyć Nagrody Dzieci i Rodziców. Jesteście ciekawi jakie zabawki i produkty triumfowały w plebiscycie?
24 października 2022
TULILO® to firma rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Oferta firmy jest bogata w różnego typu zabawki zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci, dlatego każde z nich znajdzie coś dla siebie.
19 października 2022
Obecność międzynarodowych marek podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.
15 października 2022
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to już dziś zachęcamy Was do odwiedzania zupełnie nowej strony internetowej dedykowanej konkursowi i nagrodzie Kids’ Time Star. Jeśli jesteście ciekawi, jakie marki i artykuły cieszyły się ze statuetki „gwiazdy” w poszczególnych kategoriach i latach, chcecie poznać szacowne grono komisji konkursowej oraz powrócić wspomnieniami do ubiegłych edycji dzięki dostępnym multimediom, koniecznie musicie odwiedzić stronę www.kidstimestar.pl
10 października 2022
My już wiemy, co w poniedziałkowy wieczór, 10 października będą robić miłośnicy planszówek. Jak mawiał klasyk: „Będą grać w grę”… planszową oczywiście! A to dlatego, że właśnie dziś przypada coroczne święto – dzień gier planszowych.