reyne.jpg
Reyne Rice to specjalistka w dziedzinie trendów zabawkarskich

Dziennikarze zagraniczni na kieleckich targach dziecięcych

03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku

Tradycyjnie już, lutowe targi dziecięce odwiedzą delegacje dziennikarzy topowych wydawnictw branżowych z całego świata. Nie zabraknie m.in.  Reyne Rice światowej sławy specjalistki w dziedzinie trendów zabawkarskich i jej wartościowych warsztatów. Podczas zeszłorocznego  BUSINESS FORUM Trendy poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”. Opowiedziała o modzie na ekologiczne oraz edukacyjne zabawki. - Zabawki dla waszych dzieci muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę - stwierdziła Reyne podczas swojej prezentacji.

Dotychczas Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odwiedzili przedstawiciele m.in.: rody.ru (Rosja), bhlportalen.no (Norwegia), Baby & Junior (Niemcy), Lek & Babyrevyn (Szwecja), Baby Hobby & Laketoy (Norwegia),  Nursery Online (Anglia), Toy Book (USA), Toy Trends (USA), Toys (Niemcy), CHILDHOOD BUSINESS & CHILDHOOD SHOES (Niemcy), Baby&Kid Store (Turcja).

Wspomnienia z ubiegłorocznej wizyty naszych zagranicznych przyjaciół znajdziecie tutaj.

Udział w KIDS’ TIME 2022 już teraz zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Nie zabraknie również kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Do zobaczenia w Targach Kielce już od 16 do 18 lutego 2022!

(MB) 

 

 

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.