reyne.jpg
Reyne Rice to specjalistka w dziedzinie trendów zabawkarskich

Dziennikarze zagraniczni na kieleckich targach dziecięcych

03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku

Tradycyjnie już, lutowe targi dziecięce odwiedzą delegacje dziennikarzy topowych wydawnictw branżowych z całego świata. Nie zabraknie m.in.  Reyne Rice światowej sławy specjalistki w dziedzinie trendów zabawkarskich i jej wartościowych warsztatów. Podczas zeszłorocznego  BUSINESS FORUM Trendy poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”. Opowiedziała o modzie na ekologiczne oraz edukacyjne zabawki. - Zabawki dla waszych dzieci muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę - stwierdziła Reyne podczas swojej prezentacji.

Dotychczas Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odwiedzili przedstawiciele m.in.: rody.ru (Rosja), bhlportalen.no (Norwegia), Baby & Junior (Niemcy), Lek & Babyrevyn (Szwecja), Baby Hobby & Laketoy (Norwegia),  Nursery Online (Anglia), Toy Book (USA), Toy Trends (USA), Toys (Niemcy), CHILDHOOD BUSINESS & CHILDHOOD SHOES (Niemcy), Baby&Kid Store (Turcja).

Wspomnienia z ubiegłorocznej wizyty naszych zagranicznych przyjaciół znajdziecie tutaj.

Udział w KIDS’ TIME 2022 już teraz zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Nie zabraknie również kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Do zobaczenia w Targach Kielce już od 16 do 18 lutego 2022!

(MB) 

 

 

Polecane aktualności
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek