Wh2s2418-20190903-TargiKielce-MSPO.jpg

Dziennikarze - czekamy na Was!

18 sierpnia 2020
Działa już internetowa akredytacja prasowa na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2020 r. Wydarzenie odbędzie się od 8 do 10 września.

Aby uzyskać akredytację prasową najpierw trzeba zarejestrować swoje konto. Rejestracja jest jednorazowa, należy zapamiętać tylko swój indywidualny login i hasło.

Link do rejestracji:

 https://www.targikielce.pl/uzytkownik/register-journalist?ref=/uzytkownik/accreditations

Następnie z pozycji zalogowanego użytkownika można dokonywać akredytacji na wybrane wydarzenie. Identyfikator prasowy wraz z ankietą epidemiczną dziennikarze otrzymają w procesie akredytacji na podany adres mailowy.

W związku z niecodzienną sytuacją w jakiej odbywał się będzie tegoroczny Salon zmianom ulegnie funkcjonowanie biura prasowego. W przestrzeni biura będzie mogła przebywać jednocześnie ograniczona liczba dziennikarzy, zgodnie z obowiązującymi restrykcjami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wyznaczone do pracy miejsca będą każdorazowo dezynfekowane.  Korzystanie z bufetu lunchowego nie będzie jak do tej pory samoobsługowe. W biurze dostępne będą środki do dezynfekcji rąk, przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie targowym.

Zachęcamy do akredytacji online oraz do pobierania dostępnych materiałów prasowych.

W razie pytań prosimy o kontakt z Urszulą Kołodziejczyk PR managerem wydarzenia:

kolodziejczyk.urszula@targikielce.pl

+48 600 851 993

 

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
11 września 2020
Jednym z ostatnich akcentów Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego jest wręczenie nagród DEFENDER. Wyróżnienie przyznawane jest co roku przez Radę Programową kieleckich targów obronnych. Dodatkowym punktem podczas uroczystej gali są także nagrody przyznawane m.in. przez Wojsko Polskie.
09 września 2020
Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń został uhonorowany pierścieniem BENE DE PATRIA MERITUS Dobrze zasłużony Ojczyźnie. Wyróżnienie przyznawane jest przez Stowarzyszenie Dostawców Na Rzecz Służb Mundurowych
09 września 2020
Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych rozdało swoje narody. Podczas MSPO 2020 organizacja uhonorowała firmy oraz osoby, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju obronności kraju.
09 września 2020
Podczas drugiego dnia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego odbyły się trzy spotkania z autorami niezwykłych książek o tematyce militarno-wojennej
08 września 2020
Ceremonia zgromadziła wielu znakomitych gości, którzy mogli wysłuchać między innymi listów Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Premiera Mateusza Morawieckiego.
08 września 2020
Od lat Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to przede wszystkim pokazy sprzętu wojskowego, a także tego, służącego innym służbom mundurowym. Podczas tegorocznej edycji również zobaczymy debiutantów.
08 września 2020
Ogólnopolską konferencję naukową „Działania przemysłu obronnego na rzecz infrastruktury krytycznej i obronnej państwa” podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2020 zorganizowali przedstawiciele środowiska uniwersyteckiego
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy