Bez-tytulu.png
SANTRADE Wystawcą Targów EKOTECH.

Doświadczony dystrybutor maszyn, urządzeń i kompletnych systemów do recyklingu na EKOTECH

17 grudnia 2021
Firma SANTRADE to wieloletni Wystawca targów EKOTECH. Nie zabraknie ich również podczas kolejnej edycji wydarzenia. Na swoim stoisku zaprezentują szeroką ofertę skierowaną do właścicieli stacji demontażu pojazdów oraz recyklerów metali, w tym firmy zajmujące się skupem i przerobem złomu metali.

SANTRADE z siedzibą w Stalowej Woli to doświadczony dystrybutor urządzeń dla wielu branż recyklingu.

Główne obszary działania firmy to:

- granulatory i linie do recyklingu kabli MG RECYCLING,

- wyposażenie stacji demontażu IRIS-MEC,

- paczkarki ORCA i prasonożyce KATANA produkcji ECOTECNICA,

- linie do recyklingu opon GRANUTECH-SATURN,

- separatory i elektromagnesy GAUSS MAGNETI,

- strzępiarki młotkowe 3TEK.

Podczas targów EKOTECH, na stoisku firmy zaprezentowane zostaną m.in.: granulator MG150 do recyklingu kabli oraz urządzenia IRIS=MEC do demontażu i osuszania pojazdów: kompletna stacja osuszania płynów, olejów, paliwa i amortyzatorów model ISQ oraz osuszacz gazu LPG model SGR.

Z pełną ofertą SANTRADE będzie można zapoznać się podczas targów EKOTECH już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce.

(MCh)

 

Polecane aktualności
19 stycznia 2022
Jeden z Partnerów Merytorycznych targów EKOTECH – Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z inicjatywy Klastra, podczas spotkania branży komunalnej powstanie punkt informacyjny, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami w zakresie m.in. grantów dla MŚP.
18 stycznia 2022
Istotnym problemem rynku gospodarowania odpadami jest nielegalny przywóz do Polski odpadów z krajów sąsiednich. Rozwiązaniem tej kwestii jest wprowadzenie Systemu Elektronicznego Nadzoru Technicznego.
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.