Textile-Kette-5.jpg

Dolezych po raz kolejny w Targach Kielce

24 sierpnia 2020
Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego swoją ofertę po raz kolejny zaprezentuje firma Dolezych specjalizująca się w bezpiecznym podnoszeniu ładunków oraz transporcie.

Firma na rynku światowym działa od ponad 80 lat zaznaczając tym samym swoje doświadczenie połączone z odpowiednimi kwalifikacjami. W Polsce oddział Dolezycha powstał w roku 1992 w Katowicach. Aktualnie przedsiębiorstwo zatrudnia 600 pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki w centrali w Dortmundzie, a także w 9 spółkach na 4 kontynentach. Jednym z głównych celów firmy jest rozwój, do którego przyczynia się zastosowanie nowoczesnych technologii wraz z ciągłym jej udoskonaleniem powodującym tym samym zdobycie tytułu jednego z największych dostawców w Europie.

Dolezych wytwarza ponad 20 000 produktów, które są uzyskiwane zgodnie z najbardziej wymagającymi normami międzynarodowymi. Przykładem może być łańcuch tekstylny DoNova wykonany z ogniw składających się z wielu warstw wysoce wytrzymałej taśmy z włókna Dyneema. W ten sposób produkt dorównuje łańcuchom stalowym, będąc jednocześnie 85% lżejszym. Unikatowy będzie również napinacz łańcuchowy DoRa, który posiada najdłuższy na świecie zakres napinania. Warto również wspomnieć o pozostałych cechach, którymi są duże możliwości na małej przestrzeni, proste i szybkie dociąganie oraz łatwiejsze i szybsze mocowanie.   

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów MSPO, które odbędą się od 8 do 10 wrześnie 2020 roku. Targi Kielce już od 28 lat stają się miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Jest to trzecia wystawa na Starym Kontynencie po targach w Paryżu i Londynie, gdzie oprócz zaprezentowania kompleksowej wystawy, uczestnicy dostają doskonałą możliwość wzięcia udziału w spotkaniach biznesowych.

(MR)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
11 września 2020
Jednym z ostatnich akcentów Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego jest wręczenie nagród DEFENDER. Wyróżnienie przyznawane jest co roku przez Radę Programową kieleckich targów obronnych. Dodatkowym punktem podczas uroczystej gali są także nagrody przyznawane m.in. przez Wojsko Polskie.
09 września 2020
Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń został uhonorowany pierścieniem BENE DE PATRIA MERITUS Dobrze zasłużony Ojczyźnie. Wyróżnienie przyznawane jest przez Stowarzyszenie Dostawców Na Rzecz Służb Mundurowych
09 września 2020
Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych rozdało swoje narody. Podczas MSPO 2020 organizacja uhonorowała firmy oraz osoby, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju obronności kraju.
09 września 2020
Podczas drugiego dnia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego odbyły się trzy spotkania z autorami niezwykłych książek o tematyce militarno-wojennej
08 września 2020
Ceremonia zgromadziła wielu znakomitych gości, którzy mogli wysłuchać między innymi listów Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Premiera Mateusza Morawieckiego.
08 września 2020
Od lat Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to przede wszystkim pokazy sprzętu wojskowego, a także tego, służącego innym służbom mundurowym. Podczas tegorocznej edycji również zobaczymy debiutantów.
08 września 2020
Ogólnopolską konferencję naukową „Działania przemysłu obronnego na rzecz infrastruktury krytycznej i obronnej państwa” podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2020 zorganizowali przedstawiciele środowiska uniwersyteckiego
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy