dom2022-post-1200-x-1200-px-sadzonki.png

Darmowe sadzonki na wystawie DOM, OGRÓD i TY!

07 kwietnia 2022
Nie lada gratka czeka odwiedzających tegoroczną wystawę wiosenną. Dzięki Nadleśnictwu Daleszyce i Lasom Państwowym pierwszych 300 zwiedzających każdego dnia imprezy, otrzyma darmowe sadzonki drzewek. Dęby i sosny, które trafią w ich ręce będą idealnym prezentem wpisującym się w nurt EKO.

Dąb – symbol siły i wytrzymałości to drzewo słynące z długowieczności, które posłuży kilku pokoleniom. Wiosna to idealny czas do jego sadzenia, nim roślina zacznie swoją wegetację. Dobrym miejscem do jego sadzenia jest nasłoneczniona przestrzeń z wilgotną, żyzną glebą.

Podobnie rzecz ma się w przypadku sosny. Ta również lubi nasłonecznione miejsca, a koniec kwietnia-początek maja jest idealnym momentem do jej zasadzenia. Drzewo iglaste, sięgające czasem nawet 40 metrów wysokości, jest odporne na mrozy i przez cały rok cieszy swoim zielonym kolorem.

Warto zatem odwiedzić wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY, która odbędzie się 23 i 24 kwietnia i wrócić do domu z ekologiczną sadzonką od Nadleśnictwa Daleszyce.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.