20211019-093152.jpg

Co Uni-kat przywiezie na Targi STOM-TOOL?

16 lutego 2022
Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce odbędzie się już od 5 do 7 kwietnia. Jeden z wystawców Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL firma Uni-kat pokaże coś unikatowego.

Podczas Targów STOM-TOOL firma planuje zaprezentować pierwszą polską wycinarkę laserową dedykowana wyłącznie do cięcia rur oraz profili. Uni-kat to polska firma, która od blisko 20 lat z powodzeniem przyczynia się do rozwoju automatyzacji biznesu.

unikat.png [84.54 KB]

Jest jednym z wiodących producentów zaawansowanych, przemysłowych wycinarek plazmowych oraz laserowych typu fiber. W portfolio firmy znajdują się również specjalistyczne rozwiązania branżowe jak np. wycinarki laserowe CO2 dedykowane produkcji wykrojników poligraficznych, wycinarki wodne, zrobotyzowane stanowiska produkcyjne a także kompletne linie produkcyjne.

20211019-093239.jpg [2.06 MB]

Firma dostarcza głównie na rynek polski, ale Uni-katowe rozwiązania znajdują swoich odbiorców w Europie i na świecie. 

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.