HSC7333.JPG

Ciekawe prelekcje wartością KIDS’ TIME!

18 listopada 2022
Do startu największego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania idą pełną parą, a my znamy coraz więcej szczegółów. Specjalnie dla Was prezentujemy aktualną listę prelekcji, jakie odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

Wśród prelegentów którzy potwierdzili swój udział w lutowym wydarzeniu znajduje się dr Monika Żuraw z kancelarii prawnej Żuraw&Pikora. Prawniczka, zajmująca się od 20 lat prawem własności intelektualnej, w swojej prelekcji poruszy tę tematykę w odniesieniu do firm z branży dziecięcej.

Dominka Maciejak, trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach SkillPoint, opowie z kolei o tym, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w sklepie. Pasjonatka handlu detalicznego, trenerka i blogerka podpowie jak zaplanować, zbudować  i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, tak aby firma codziennie pozyskiwała nowych, zadowolonych odbiorców i wzmacniała swoja pozycję na rynku.

O skutecznych mechanizmach rekrutacji i zarządzania pracownikami, w trakcie swojego wystąpienia,  mówić będzie Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner skillsinmotion.pl. Posiadająca 14-letnie doświadczenie rekruterka, wyznaje zasadę „ludzkiego HR – opartego na wartościach, skoncentrowanego na ludziach, ich potrzebach i motywacjach”.

Zacne grono prelegentów zasili także i w tym roku dobrze znana Reyne Rice. Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek opowie o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Rayne Rice to światowa specjalistka, która od lat dzieli się swoją wiedzą i badaniami podczas największych imprez – w Norymberdze, Nowym Jorku, Honkongu, czy Londynie.

Ciekawą prelekcję dotyczącą zakresu wymagań bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek wyrobów oraz badań laboratoryjnych potwierdzających ich spełnienie zaprezentuje dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina z Instytutu badawczego KOMAG.

Jeśli interesuje Was wiedza dotycząca rynku zabawek w Polsce to, obecny podczas najbliższej edycji wydarzenia, Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz tego sektora.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas możecie rejestrować się na nadchodzące wydarzenie, które odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce. Zapraszamy!

HSC7093.JPG [1.96 MB] HSC6895.JPG [2.17 MB] HSC7333.JPG [2.05 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
29 listopada 2022
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka branży zabawkarskiej po raz kolejny odwiedzi targi Kids’ Time, by opowiedzieć uczestnikom największego w tej części Europy spotkania branży dziecięcej o panujących trendach zabawkarskich. Reyne Rice od ponad 30 lat uznawana jest za kompetentny i obiektywny głos branży, a jej opinie na temat gier, technologii i rozrywki mają wpływ na rynek zabawek na świecie.
15 listopada 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce.
14 listopada 2022
Wielki ból głowy mieli jurorzy w tegorocznej edycji konkursu, wybierając najlepsze zabawki i produkty do opieki i pielęgnacji dzieci. Największa w historii edycja, jak zwykle, odkryła wiele nowości, a skrupulatne testy jurorów pozwoliły wyłonić najlepsze Zabawki Roku oraz wręczyć Nagrody Dzieci i Rodziców. Jesteście ciekawi jakie zabawki i produkty triumfowały w plebiscycie?
24 października 2022
TULILO® to firma rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Oferta firmy jest bogata w różnego typu zabawki zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci, dlatego każde z nich znajdzie coś dla siebie.
19 października 2022
Obecność międzynarodowych marek podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.
15 października 2022
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to już dziś zachęcamy Was do odwiedzania zupełnie nowej strony internetowej dedykowanej konkursowi i nagrodzie Kids’ Time Star. Jeśli jesteście ciekawi, jakie marki i artykuły cieszyły się ze statuetki „gwiazdy” w poszczególnych kategoriach i latach, chcecie poznać szacowne grono komisji konkursowej oraz powrócić wspomnieniami do ubiegłych edycji dzięki dostępnym multimediom, koniecznie musicie odwiedzić stronę www.kidstimestar.pl
10 października 2022
My już wiemy, co w poniedziałkowy wieczór, 10 października będą robić miłośnicy planszówek. Jak mawiał klasyk: „Będą grać w grę”… planszową oczywiście! A to dlatego, że właśnie dziś przypada coroczne święto – dzień gier planszowych.
29 września 2022
Wózki dziecięce to od lat jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie producentów artykułów dla dzieci i rodziców. Prawie każda wyprawka dla dziecka zaczyna się od wyboru odpowiedniego wózka. Polska jest liczącym się na świecie graczem w tym sektorze, a coraz więcej polskich przedsiębiorstw produkujących wózki decyduje się na zagraniczną ekspansję.