HSC7333.JPG

Ciekawe prelekcje wartością KIDS’ TIME!

18 listopada 2022
Do startu największego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania idą pełną parą, a my znamy coraz więcej szczegółów. Specjalnie dla Was prezentujemy aktualną listę prelekcji, jakie odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

Wśród prelegentów którzy potwierdzili swój udział w lutowym wydarzeniu znajduje się dr Monika Żuraw z kancelarii prawnej Żuraw&Pikora. Prawniczka, zajmująca się od 20 lat prawem własności intelektualnej, w swojej prelekcji poruszy tę tematykę w odniesieniu do firm z branży dziecięcej.

Dominka Maciejak, trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach SkillPoint, opowie z kolei o tym, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w sklepie. Pasjonatka handlu detalicznego, trenerka i blogerka podpowie jak zaplanować, zbudować  i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, tak aby firma codziennie pozyskiwała nowych, zadowolonych odbiorców i wzmacniała swoja pozycję na rynku.

O skutecznych mechanizmach rekrutacji i zarządzania pracownikami, w trakcie swojego wystąpienia,  mówić będzie Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner skillsinmotion.pl. Posiadająca 14-letnie doświadczenie rekruterka, wyznaje zasadę „ludzkiego HR – opartego na wartościach, skoncentrowanego na ludziach, ich potrzebach i motywacjach”.

Zacne grono prelegentów zasili także i w tym roku dobrze znana Reyne Rice. Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek opowie o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Rayne Rice to światowa specjalistka, która od lat dzieli się swoją wiedzą i badaniami podczas największych imprez – w Norymberdze, Nowym Jorku, Honkongu, czy Londynie.

Ciekawą prelekcję dotyczącą zakresu wymagań bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek wyrobów oraz badań laboratoryjnych potwierdzających ich spełnienie zaprezentuje dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina z Instytutu badawczego KOMAG.

Jeśli interesuje Was wiedza dotycząca rynku zabawek w Polsce to, obecny podczas najbliższej edycji wydarzenia, Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz tego sektora.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas możecie rejestrować się na nadchodzące wydarzenie, które odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce. Zapraszamy!

HSC7093.JPG [1.96 MB] HSC6895.JPG [2.17 MB] HSC7333.JPG [2.05 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.