bilet.jpg
Bilety na Agrotech można kupić na stronie: https://www.targikielce.pl/sklep

Agrotech 2024 w Kielcach. Sprawdź, gdzie kupić bilety [godziny otwarcia, mapa wejść, parking]

08 marca 2024
Bilety na targi rolnicze w Kielcach cały czas można kupować na stronie agrotech.pl. Wydrukowany bilet umożliwia wejście na teren Targów Kielce przez dedykowane bramy i ominięcie kolejki do kas. Sprawdź wszystkie potrzebne informacje dla zwiedzających.

Targi rolnicze Agrotech 2024 zapowiadają się imponująco. Najnowsze propozycje wśród ciągników, kombajnów, maszyn uprawowych oraz nowatorskich rozwiązań rolnictwa 4.0 z różnych stron świata będzie można zobaczyć od piątku, 8 marca do popołudnia w niedzielę, 10 marca w 10 halach. 

Oto wszystkie ważne informacje dla zwiedzających:

Godziny otwarcia

 • Piątek, 8 marca 2024 – godz. 10.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)
 • Sobota, 9 marca 2024 – godz. 9.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)
 • Niedziela, 10 marca 2024 – godz. 9.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)

 Bilety online

 • kupisz na stronie: targikielce.pl/sklep
 • bilet należy wydrukować i zabrać ze sobą na targi. Na bilecie umieszczony jest jednorazowy kod QR. 
 • Z wydrukowanym biletem można wejść przez wszystkie bramy i terminale Targów Kielce. By ominąć kasy, można wybrać wejście bramą numer 3 od strony ulicy Zakładowej, a w sobotę i niedzielę także wejście numer 1 od strony ulicy Zakładowej. 

Bilety tradycyjne

 • kupisz w kasach każdego dnia targów Agrotech (8-10 marca 2024)

 Ceny biletów

 • 15 zł - normalny,
 • 10 zł – ulgowy  (dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób, opiekun wchodzi bezpłatnie). Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

Opaska bezpieczeństwa dla dziecka: 

Przyjeżdżasz z dziećmi?

 • Przechodząc przez kasy i wejścia zabierz dla swoich dzieci opaskę - niezgubkę.
 • Na opasce wpisz swój numer telefonu.
 • Opaskę zapnij na rączce dziecka.
 • Jeśli Twoje dziecko się zagubi - osoba, która je spotka zadzwoni do Ciebie. 

Wejścia:

Z zaproszeniami i biletami online: 

 • Brama nr 3 – od ul. Zakładowej
 • Tylko w sobotę i niedzielę (9 i 10 marca): wejście nr 1 - od ul. Zakładowej 
 • Wszystkie wejścia przy kasach

Kasy:

 • Terminal Wschodni – ul. Zakładowa
 • Terminal Zachodni – ul. Markowskiego
 • Brama nr 4 – ul. Batalionów Chłopskich
 • Brama nr 6 – ul. Kongresowa

DO POBRANIA:

Pliki do pobrania

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.