25 lipca 2024
Targi Kielce nawiązały współpracę ze Stowarzyszeniem Przemysłowców Maszyn Tekstylnych i Akcesoriów TEMSAD. Wesprze ono kielecki ośrodek targowy w organizacji strefy maszyn, komponentów oraz barwników i chemii od tureckich producentów.
25 lipca 2024
Nowe przepisy wchodzące w życie z dniem 1 stycznia 2025 roku są krokiem w kierunku bardziej ekologicznej gospodarki odpadami. Deweloperzy i firmy remontowe muszą przygotować się na wprowadzenie odpowiednich zmian w swoich procesach zarządzania odpadami. Wpłynie to na osiągnięcie wyższych standardów ochrony środowiska i lepszego gospodarowania zasobami naturalnymi.
25 lipca 2024
Nie lada gratka czeka członków Baby Products Industry Association. Dzięki zawartej umowie o współpracy, będą oni mogli skorzystać ze specjalnych zniżek na organizację stoiska podczas przyszłorocznej edycji targów Kids’ Time, która odbędzie się 25-27 lutego 2025 roku w Targach Kielce.
24 lipca 2024
Dwa seminaria poświęcone tematom dotyczącym pomiarów uziarnienia w kontroli procesu produkcyjnego oraz przygotowaniom próby stałej do dalszych analiz dla zapewnienia jakości gotowego produktu, przygotowała firma Atest dla uczestników targów Control-Tech. Oba spotkania są bezpłatne i odbędą się odpowiednio 24 września o godzinie 10:30 i 25 września o godzinie 11:00.
23 lipca 2024
Tegoroczny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego zapowiada się spektakularnie. Przedstawiciele mediów, którzy chcą wziąć udział w 32 edycji MSPO mogą już skorzystać z akredytacji online.
22 lipca 2024
Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się w dniach 26-27 września 2024 roku w Kielcach, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w specjalistycznych warsztatach zatytułowanych „JPK CIT: Nowa Rzeczywistość i Nowe Wyzwania”. Warsztaty te poprowadzi Anna Strzelecka, doświadczona partnerka w firmie Crido, która posiada bogate doświadczenie w dziedzinie podatków i księgowości.
18 lipca 2024
Taki już los standardów, że można je interpretować na różne sposoby. Monika Borzym zrobiła to w bliskiej jej, sensualnej estetyce. Ciepły, niski głos artystki działa kojąco na zmysły i zaprasza do otwarcia się na przyjemności. Usłyszą go widzowie Targi Kielce Jazz Festiwal Memorial to Miles, w sobotę, 28 września o godzinie 20 w Kieleckim Centrum Kultury.
18 lipca 2024
Miłośnicy jazzu usłyszą nową propozycję uznanego saksofonisty w piątek, 27 września w Kieleckim Centrum Kultury. Bilety na koncert i karnety na całe wydarzenie już dostępne.