09 grudnia 2023
760 gołębi pocztowych, 356 gołębi rasowych i 1138 królików można zobaczyć w Targach Kielce. W sobotę, 9 grudnia, wystartowała Regionalna Wystawa Gołębi i Królików, która - tradycyjnie już - jest okazją nie tylko do prezentacji najpiękniejszych okazów, ale także niesienia pomocy – w drugim dniu wystawy odbywa się aukcja charytatywna.
08 grudnia 2023
Współczesne rolnictwo zmierza w kierunku rewolucji, znanej jako Rolnictwo 4.0, bazującej na innowacyjnych technologiach, sztucznej inteligencji i cyfrowych rozwiązaniach. Obejmuje ono szeroki zakres nowości, od sztucznej inteligencji po robotykę, z jednym celem - zwiększenie efektywności, produkcji zrównoważonej oraz dostosowanie się do wyzwań zmieniającego się środowiska.
08 grudnia 2023
Urządzenia i technologie, które są odpowiedzią na zmieniające się warunki prowadzenia działalności sadowniczej i warzywniczej zostaną zanalizowane podczas konferencji w czasie targów TSW, w środę, 17 stycznia w Kielcach.
08 grudnia 2023
Styczniowe wydarzenie kierowane jest do dekarzy, blacharzy i cieśli oraz firm związanych z branżą pokryć dachowych, ale pamiętajcie, że do Kielc warto przyjechać całą rodziną! Zabierając swoją kobietę oraz dzieci na targi, wiedz, że na pewno nie będą się tu nudzić. Podobnie jak przed rokiem nasz Złoty Sponsor @Blachy Pruszyński przygotuje Strefę Zabawy dla najmłodszych oraz Strefę Piękna dla Pań towarzyszących naszym fachowcom.
07 grudnia 2023
Wśród wystawców kieleckiego spotkania branży energetycznej nie zabraknie czołowego dystrybutora rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma Alfaco Polska zaprezentuje komponenty dla producentów pomp ciepła oraz gotowe pompy ciepła Gree Versati.
06 grudnia 2023
Areną dla fascynujących pokazów mody będą Międzynarodowe Targi Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle. Swoje kolekcje zaprezentują m.in. hiszpańscy, francuscy, jak i amerykańscy projektanci. Prawdziwa perełka – pokaz projektów stworzonych w trakcie targów ukaże się w trzecim dniu wydarzenia! Za tym warto śledzić!
06 grudnia 2023
Fabryka Cukierków Pszczółka, Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno, Młyny Stoisław, Polskie Przetwory Włocławek, Zamojskie Zakłady Zbożowe zaprezentowały ofertę pod produkcję marek własnych 15  i 16 listopada w Targach Kielce. – Są powody do satysfakcji – mówi Artur Krzeszowiak z KGS.
06 grudnia 2023
Firma EMPRA – wiodący producent maszyn do pakowania próżniowego na tackach oraz dystrybutor pakowarek dołączył do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej zaplanowanych od 13 do 15 lutego 2024 roku.