18 kwietnia 2024
Firma LYOFOOD - specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości posiłków liofilizowanych będzie wystawcą tegorocznych targów POLSECURE. To marka z ponad 30-letnim doświadczeniem technologicznym, z tradycyjną kuchnią i naturalnymi, wysokiej jakości składnikami. Będzie ich można spotkać od 23 do 25 kwietnia w Targach Kielce na stoisku nr G-61.
18 kwietnia 2024
Targi Kielce podpisały umowę partnerską ze Stowarzyszeniem Włókienników Polskich. Organizacja ma wspomóc kielecki ośrodek wystawienniczy w organizacji Międzynarodowe Targi Maszyn Tekstylnych, Materiałów i Akcesoriów My TexStyle, które zostały zaplanowane od 7 do 8 maja 2025 roku!
18 kwietnia 2024
Producent porcelanowych urn na prochy zwierząt domowych zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Necroexpo! X. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca.
18 kwietnia 2024
Współtworzymy dwudniowe wydarzenie o nazwie „Transformacja Energetyczna i Magazynowanie Energii”, która odbędzie się od 24 do 25 kwietnia w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do omówienia kluczowych aspektów dotyczących przyszłości polskiej energetyki.
18 kwietnia 2024
Kompleksowe systemy zabezpieczeń technicznych to specjalizacja poznańskiej firmy. Poznaj te rozwiązania podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE.
18 kwietnia 2024
Smart city, bezpieczeństwo teleinformatyczne, cyberbezpieczeństwo i systemy teletechniczne o tym porozmawiasz z fachowcami z firmy Spriny podczas Targów POLSECURE. Start już 23 kwietnia.
17 kwietnia 2024
Włoski producent pieców kremacyjnych dla ludzi i zwierząt domowych zaprezentuje swoje produkty podczas X. Międzynarodowych Targów Necroexpo. Najważniejsza w Polsce wystawa dla branży funeralnej odbędzie się od 7 do 9 czerwca w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Odbierz darmowy bilet, by poznać ofertę Vezzani Forni.
16 kwietnia 2024
Targi skierowane do służb to doskonałe miejsce dla prezentacji oferty umundurowania. Właśnie takie produkty przywiezie do Targów Kielce firma Kreator.