74wfc_logo1_JPG.jpg
Październikowy Kongres odbędzie się w koreańskim mieście Busan

74. Światowy Kongres Odlewniczy odbędzie się od 18 do 22 października

06 kwietnia 2020
Najważniejsze wydarzenie Światowej Organizacji Odlewniczej będzie miało miejsce w Korei

Nieco ponad pół roku dzieli nas od największego wydarzenia dla odlewników. W dniach 18-22 października 2020 r. odbędzie się międzynarodowe spotkanie liderów branży odlewniczej w ramach 74. Światowego Kongresu Odlewnictwa.

Kongres stanowi idealną okazję, aby spotkać się z odlewnikami z całego świata oraz wymienić się pomysłami w celu wypracowania wspólnej wizji przyszłości globalnego przemysłu odlewniczego. Wydarzenie to w ogromnym stopniu przyczynia się do postępu i rozwoju technologii odlewniczej poprzez techniczne prezentacje, wykłady i prelekcje, które poruszają kluczowe dla branży tematy.

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich organizuje grupowy wyjazd techniczny przedstawicieli polskiej branży odlewniczej na 74. Światowy Kongres Odlewnictwa. Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej STOP www.stowarzyszenie-stop.pl
Zachęcamy o udziału w Kongresie oraz Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa METAL. Jedno z najważniejszych wydarzeń branży w Europie odbędzie się już od 14 do 16 października 2020. 
(MB)
Polecane aktualności
23 listopada 2021
Tegoroczne święto odlewników połączone będzie z jubileuszem 85-lecia Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Komisja Odlewnictwa PAN rozstrzygnęła kolejną edycję konkursu im. prof. Wacława Sakwy na najlepszą magisterską i inżynierską pracę dyplomową z zakresu odlewnictwa. Nagrody za rok 2019/2020 oraz 2020/2021 przyznano podczas targów Metal.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
01 października 2021
W tym roku Amafond świętuje 75 rocznicę swojego powstania i czyni to z wieloma nowymi funkcjami. W sieci pojawiła się nowa strona internetowa, całkowicie odnowiona pod względem graficznym i merytorycznym, dostępna w kilku językach, a także w wersji niemieckiej i hiszpańskiej, aby dotrzeć do coraz większej liczby klientów i potencjalnych klientów naszych współpracowników.
16 września 2021
Abas Business Solutions Poland - jeden z  czołowych światowych dostawców oprogramowania pozwalającego zarządzać i usprawniać wszystkie procesy produkcji w odlewniach - to jeden z tegorocznych wystawców targów METAL.