Do wydarzenia pozostało...

mspo-kup-bilet

mspo-zarejestruj-zaproszenie
Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

 

 

Honorowy Patronat
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzeja Dudy
Patronat Prezydenta RP

 

 

 

wspolne-ufi-approved

Zapraszamy na MSPO 2023

mspo-2022-galeria

„Sądzę, że konflikt w Ukrainie w przyszłym roku jeszcze się nie skończy. Ale nawet jeżeli zostałby zakończony to ta nieufność między krajami i świadomość konieczności myślenia o obronności, zapewnienia sobie takiego poziomu odstraszania, aby był on skuteczny – z tym wszystkim będziemy mieli do czynienia w roku następnym. Nie wydaje mi się,  żeby sprawy bezpieczeństwa zeszły na dalszy plan, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego nadal będzie potrzebny” -  przewidywał w 2022 roku Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

MSPO to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, odbędzie się od 5 do 8 września 2023 roku. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Partnerem strategicznym Salonu jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

mspo-2022-galeria Warto przypomnieć niewątpliwy sukces jubileuszowej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w 2022 roku. Miniony Salon zgromadził 613 wystawców z 33 krajów świata, w tym 312 firm polskich. Targi odwiedziło 60 delegacji z 39 państw,  w tym osiem  szczebla ministerialnego. Na MSPO 2022 pojawiło się 25 tysięcy gości z całego świata, kolejne 10,5 tysiąca odwiedziło Dzień Otwarty. Oprócz gościa honorowego – Prezydenta Andrzeja Dudy, wydarzenie odwiedzili także premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak oraz Paweł Soloch Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Delegacji tureckiej, która przygotowała Wystawę Narodową przewodniczył Minister Obrony Narodowej Hulusi Akar. W wydarzeniu wzięła udział również kadra dowódcza Wojska Polskiego

W 2023 roku podczas MSPO zobaczymy…

Na stoiskach polskich i światowych liderów branży obronnej zobaczymy śmigłowce, sprzęt pancerny i rakietowy, materiały wybuchowe, sprzęt i materiały wojsk chemicznych. Firmy będą prezentować także uzbrojenie sprzęt lotniczy oraz sprzęt obrony powietrznej, a także niezbędne uzbrojenie jednostek marynarek wojennych. Podczas MSPO 2023 zaprezentują się również firmy oferujące nowoczesną technikę łączności, sprzęt radioelektroniczny i optoelektroniczny. Na wystawie znaleźć będzie można  również artykuły żywnościowe i urządzenia do przygotowywania posiłków oraz przechowywania i transportu żywności, różnego rodzaju mundury, sprzęt i materiały medyczne.

Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 8 września 2023 roku!

Aktualności
30 maja 2023
Na stronie www Targów Kielce działa już wirtualna rejestracja dla zwiedzających. Jak co roku, kielecki ośrodek zachęca do tego, sprawniejszego sposobu potwierdzenia swojej obecności na wydarzeniu. W ten sam sposób można także kupić bilet na wydarzenie.
16 maja 2023
Każdego roku podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Targach Kielce służbę pełni około tysiąca żołnierzy. Przygotowanie Wystawy Sił Zbrojnych traktowane jest jako zadanie bojowe i jako takie wymaga rekonesansu. Spotkanie różnych formacji w kieleckim ośrodku potrwa od 16 do 18 maja.
04 stycznia 2023
Pojawienie się azjatyckiego partnera w roli Kraju Wiodącego podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego to naturalny krok, Polska zdecydowała się na zakup olbrzymiej ilości sprzętu z tego kraju.
02 listopada 2022
Planowane wydatki na obronę w 2023 roku będą wynosiły niemal 100 mld zł. 31. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego zapowiada się zatem bardzo interesująco.
02 listopada 2022
Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie wyjątkowego patrona.