Do wydarzenia pozostało...

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

control-tech-2022 Control-Tech to najważniejsze w kraju targi prezentujące najnowsze przyrządy i maszyny pomiarowe. Szeroką ofertę producentów uzupełniają branżowe seminaria i wykłady z udziałem ekspertów. Targi stanowią międzynarodową platformę wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. W ich trakcie prezentowane są najnowsze technologie z zakresu specjalistycznych pomiarów, aparatury analitycznej, badania materiałów, przyrządów pomiarowych oraz komponentów do sprzętu pomiarowego i testującego.

Najważniejsze korzyści płynące z udziału w targach Control-Tech:

  • Cenne informacje na temat najnowszych technologii i trendów w specjalistycznych pomiarach, aparaturze analitycznej, testowaniu materiałów i nie tylko
  • Biznesowe kontakty z liderami branży i ekspertami, budujące współpracę i partnerstwo
  • Dostęp do seminariów branżowych i wykładów organizowanych przez renomowane instytucje branżowe, pozwalające poszerzyć wiedzę i umiejętności

Organizatorem targów Control-Tech są Targi Kielce, wiodący ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 30-letnie doświadczenie, profesjonalizm i wsparcie gwarantują usługi na najwyższym poziomie.

Targi Control-Tech stanowią część „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce, która obejmuje także:

  • Międzynarodowe Targi Odlewnictwa METAL
  • Targi Obróbki Cieplnej HEAT TREATMENT
  • Międzynarodowe Targi Aluminium, Technologii, Materiałów i Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET
  • Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYCLING

Dołącz do nas i poznaj możliwości wzrostu i rozwoju Twojego biznesu!

Najbliższa edycja targów CONTROL-TECH odbędzie się 24-25 września 2024 roku w Targach Kielce.

Do zobaczenia!

Aktualności
10 lipca 2024
W związku z dynamicznym rozwojem oraz dążeniem do podniesienia jakości obsługi wystawców i zwiedzających, począwszy od wrześniowego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, zmianie ulegnie oznakowanie hal Targów Kielce, które obowiązywać będzie w trakcie trakcie targów spod szyldu Przemysłowej Jesieni.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
20 maja 2024
Z okazji Światowego Dnia Metrologii, przypadającego właśnie 20 maja, szczególnie doceniamy wszystkich pracowników na co dzień zajmujących się dyscyplina naukową związaną z wszelkiego rodzaju pomiarami. Metrologia odgrywa ważną rolę w codziennym życiu każdego człowieka oraz w rozwoju społeczeństwa i gospodarki. Kluczowa dla różnych dziedzin, od przemysłu, przez ochronę zdrowia i środowiska, po technologię nauka, jest fundamentem odbywających się co dwa lata targów Control-Tech.
23 stycznia 2024
Tegoroczna odsłona targów Control-Tech oraz towarzyszących im wystaw: Metal, Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.
Współpraca
PARTNERZY MEDIALNI