CONTROL-TECH (24-25.09.2024)

XXXIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

Do wydarzenia pozostało...

Targi techniki pomiarowej CONTROL-TECH 2024

control-tech-2022 Trzydniowe Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH to wydarzenie, które prezentuje najnowsze przyrządy i maszyny pomiarowe służące rozwojowi tego sektora. Szeroką ofertę producentów uzupełniają także branżowe seminaria i wykłady.

Targi CONTROL-TECH co roku przyciągają do kieleckiego ośrodka firmy odpowiedzialne za pomiary specjalistyczne, badanie materiału i produkowanie przyrządów pomiarowych oraz narzędzi do pomiaru wytrzymałości. Wydarzenie jest częścią „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce w skład której wchodzą targi z branży przemysłowej: Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TRETMENT,  Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING.

Przyszłoroczna edycja wydarzenia, jak zawsze, dostarczy bogaty program zawierający spotkania z ekspertami, seminaria i warsztaty. Podczas ostatniego spotkania dużo uwagi poświęcono metrologicznym wyzwaniom przemysłu w globalnej gospodarce. Przyszłoroczne spotkanie branży dostarczy kolejną porcję innowacyjnych metod pomiarowych, aparatury do prób niszczących oraz oprzyrządowania analitycznego. W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości oraz określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu. Właśnie to sprawia, że przedstawiciele branży od lat chętnie odwiedzają targi Control-Tech i traktują je, jako jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Najbliższa edycja targów CONTROL-TECH odbędzie się 24-25 września 2024 roku w Targach Kielce. Do zobaczenia!

Aktualności
23 stycznia 2024
Tegoroczna odsłona targów Control-Tech oraz towarzyszących im wystaw: Metal, Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.
Współpraca
PARTNERZY MEDIALNI