CONTROL-TECH (20-22.09.2022)

XXXI Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱  

control-tech 2018

31 edycja targów techniki pomiarowej CONTROL-TECH już we wrześniu

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH to nie tylko bogata oferta m.in.  producentów przyrządów i maszyn pomiarowych, ale także liczne seminaria i wykłady. Kolejna edycja odbędzie się od 20 do 22 września 2022 roku.

Wystawa dedykowana jest branży przemysłowej techniki pomiarowej oraz badaniom nieniszczącym. Dają one możliwość zaczerpnięcia informacji o stanie fizycznym, mankamentach oraz cechach obiektu poddanego badaniu bez ingerencji w jego cechy użytkowe. Jest to szczególnie ważne ponieważ kontrola jakości i diagnostyka gwarantuje ciągłość procesu produkcji oraz wydłużenie żywotności eksploatowanych instalacji i urządzeń.

Wydarzenie tworzą firmy odpowiedzialne za pomiary specjalistyczne, badanie materiału i produkowanie przyrządów pomiarowych, jak również przyrządów do pomiaru wytrzymałości. Ponadto, w trakcie nastąpi prezentacja pomocnych systemów oprogramowania do komputerowego wspomagania zapewnienia jakości oraz systemów optyczno-elektronicznych.

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH odbywają się w trakcie Kieleckiej ,,Przemysłowej Jesieni” wraz z innymi wydarzeniami branży przemysłowej: Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL, targami Obróbki Cieplnej Metali HEAT TRETMENT,  Międzynarodowymi Targami Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz Targami Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING. Wystawę wspiera swoim patronatem honorowym Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, Główny Urząd Miar, Politechnika Świętokrzyska oraz Urząd Dozoru Technicznego - co podnosi rangę tego wydarzenia.

Zapraszamy na „Przemysłową Jesień” do Targów Kielce w dniach od 20 do 22 września 2022 roku. Zgłoszenia na targi są możliwe drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu klienta.

Do zobaczenia we wrześniu!

PARTNERZY MEDIALNI
20-22.09.2022
    20-22.09.2022