ALUMINIUM & NONFERMET (24-25.09.2024)

XVIII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET

Do wydarzenia pozostało...
NA TARGI ALUMINIUM & NONFERMET 2024

nonfermet-01 linked-logo.png [21.67 KB]

Targi ALUMINIUM & NONFERMET po raz 18. w Targach Kielce

Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza kieleckiego ośrodka. Targi od lat stanowią uzupełnienie oferty Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL i razem z nimi tworzą „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce”.

W tworzeniu tej wystawy udział biorą firmy oferujące technologie, maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle metali nieżelaznych, a także surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych. Zwiedzający targi z odwiedzają także stoiska producentów odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium i cynku oraz przedsiębiorstw związanych z przetwórstwem aluminium. Targi spod znaku „Przemysłowej Jesieni” od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu czołowych firm związanych z szeroko pojętą branżą odlewniczą.

Targi ALUMINIUM & NONFERMET wraz z innymi wydarzeniami branży przemysłowej: Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL, Targami Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, Targami Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING oraz Targami Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH tworzą „Przemysłową Jesień w Targach Kielce”.

Najbliższa edycja odbędzie się od 24 do 25 września 2024 roku. Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem portalu klienta.

Do zobaczenia w Targach Kielce!

 

Aktualności
22 stycznia 2024
Tegoroczna odsłona targów METAL oraz towarzyszących im wystaw: Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, Control-Tech i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.