Do wydarzenia pozostało...

Autobusy przyjadą do Kielc już w 2024 roku!

transexpo-2022 Zmiany w transporcie zbiorowym pędzą  do przodu niczym najnowocześniejszy autobus turystyczny. Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO to najlepsze miejsce w tej części Europy, aby znaleźć rozwiązania dla przyszłości komunikacji. Zapraszamy do Targów Kielce  od 16 do 18 października 2024 roku.

Miniona edycja Targów TRANSEXPO spełniła oczekiwania wystawców – wystawa pełna była spotkań, rozmów, spektakularne premiery pojazdów oklaskiwały tłumy. W ciągu trzech targowych dni wydarzenie odwiedziło niemal 4 tysiące branżowych zwiedzających. Na niemal 8 tysiącach metrów kwadratowych  powierzchni, nowości prezentowało 100 wystawców z 9 krajów.  Wydarzenie pokazało także dobitnie w jakim kierunku rozwija się branża – pojazdy z alternatywnymi napędami były hitem TRANSEXPO 2022. Jak dalej kształtować będzie się autobusowa przyszłość przekonamy się już w październiku 2024 roku w Targach Kielce.

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej.

 

Współorganizator:
Partnerzy:
Partnerzy medialni: