PRZEMYSŁOWA WIOSNA (19-22.03.2024)

STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA

SUMARIS Suchecki Sp. J.

Umów się
Opis
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Już od 15 lat we współpracy ze Świnką Skarbonką oferujemy bogaty program urządzeń i materiałów dla narzędziowców. W naszej ofercie znajdują się między innymi mikrosilniki, polerskie systemy ultradźwiękowe, wyposażenie warsztatu, mikrospawarki oraz maszyny z serii piggyWelder, które łączą ze sobą moc i kontrolę, zapewniając nową precyzję spawania.

By usprawnić obróbkę metali oferujemy również oleje Accu-Lube produkowane z nietrujących, odnawialnych surowców roślinnych, które są przyjazne dla środowiska, biologicznie odnawialne, jak i stanowią doskonały środek smarujący, wydłużający okres trwałości narzędzi. Oprócz tego posiadamy elektrowrzeciona SFIDA, które zwiększają możliwości obrotowe frezarek.

Od miesięcy jesteśmy również producentem własnych spawarek laserowych, będących kontynuacją dobrze znanych serii HTS oraz ECO, które są już dostępne pod naszą marką LaserPoint. Odpowiadając na potrzeby rynku, zadbaliśmy o ulepszenie oryginalnego designu przy jednoczesnej obniżce kosztów. Po wielu testach i potwierdzeniach niezawodności naszych urządzeń oraz optymalizacji procesu produkcyjnego jesteśmy gotowi do podjęcia globalnej współpracy z zagranicznymi dystrybutorami.

Co więcej oferujemy również systemy precyzyjnego grawerowania i znakowania laserowego.

Te i inne systemy oraz akcesoria do spawania i obróbki metali będzie można obejrzeć na naszym stoisku SUMARIS podczas nadchodzących targów STOM.
r1.png
Branża
Maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania
Spawanie laserowe, lasery
Materiały spawalnicze
Usługi spawalnicze, serwis
Spawanie, spawanie laserowe
Narzędzia
Lasery w systemach produkcyjnych
Laserowa obróbka metali
Chłodziwa i ciecze technologiczne
Pokaż podobne firmy
  19-22.03.2024
  Godziny otwarcia
  • 19 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 20 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 21 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 22 III 2024
   09:00 - 15:00