PRZEMYSŁOWA WIOSNA (19-22.03.2024)

STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP

Umów się
Opis
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP zajmuje się automatyzacją i robotyzacją linii produkcyjnych oraz fabryk. Specjalizujemy się w budowie aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem robotów, dostarczając kompleksowe i innowacyjne rozwiązania. Opracowujemy i wdrażamy w różnych gałęziach przemysłu nowe technologie, systemy automatyki, urządzenia produkcyjne i specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową. Mamy szerokie doświadczenie w uruchamianiu oraz modernizacji istniejących linii. Wszystkie zrobotyzowane stanowiska – standardowe, jak badawczo-naukowe – są projektowane przy użyciu profesjonalnych narzędzi inżynierskich.

Instytut opracowuje również rozwiązania z zakresu druku 3D dla przemysłu i innych branż. Zajmujemy się realizacją zleceń na każdym z etapów powstania produktu – od modelowania koncepcyjnego, poprzez wytwarzanie dokumentacji CAD, przygotowanie modeli komputerowych pod wydruk, aż po wytwarzanie z zastosowaniem zaawansowanych centrów wytwórczych pracujących w technologiach druku 3D.
Prowadzimy badania w zakresie produkcji części maszyn z wykorzystaniem druku 3D oraz form przeznaczonych do odlewów i odlewów chemoutwardzalnych. Oprócz realizacji nietypowych zleceń dla przemysłu oferujemy również konsultacje i szkolenia w zakresie wytwarzania przyrostowego, doboru maszyn i technologii.
Realizujemy prace badawcze, badawczo-rozwojowe oraz projektowo-konstrukcyjne. Bogate zaplecze badawcze i techniczne jest zgrupowane w specjalistycznych laboratoriach instytutu, z których wiele ma charakter unikatowy w skali kraju i jest wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji. W ramach działań z zakresu B&R oferujemy dostęp do specjalistycznych zespołów badawczych, infrastruktury laboratoryjnej i sieci współpracujących instytucji naukowych. Zapewniamy też wszechstronne doradztwo w procesie opracowywania ścieżki badań i wdrożenia oraz konceptualizacji projektu, jak również wsparcie w procesie pozyskiwania, kontraktowania i rozliczania środków publicznych.

Branża
Usługi druku i skanu 3D
Projektowanie i wykonywanie linii technologicznych
Pokaż podobne firmy
  19-22.03.2024
  Godziny otwarcia
  • 19 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 20 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 21 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 22 III 2024
   09:00 - 15:00