03-JANUS-Obrabiarki-logo-owal.png

Zobacz obrabiarki z Sosnowca podczas Przemysłowej Wiosny

10 stycznia 2023
Blisko 40 lat doświadczenia na rynku obróbki metali ma firma Janus Obrabiarki, która będzie wystawcą Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL już w marcu.

Janus Obrabiarki to także wykwalifikowana kadra inżynierów sprzedaży, technologów oraz serwisantów, co daje gwarancję najlepszego doboru obrabiarek do indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo firma zapewnia  wdrożenie i optymalizację detalu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport maszyn i szkolenie operatorów. Posiada również własny serwis wyjazdowy, który świadczy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

W swojej ofercie firma posiada obrabiarki konwencjonalne oraz CNC:

  • Tokarki
  • Frezarki
  • Wiertarki
  • Centra obróbcze
  • Wytaczarki
  • Tokarki karuzelowe
  • Frezarki bramowe
  • Szlifierki do płaszczyzn

Firma Janus Obrabiarki dostarczyła już ponad 1500 obrabiarek w całej Polsce, a 15 z nich od wielu lat z powodzeniem pracuje w rodzimym zakładzie produkcyjnym. Oferowane maszyny to sprawdzone urządzenia o atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności, bazujące na komponentach wiodących producentów. 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Janus Obrabiarki od 28 do 31 marca tego roku!

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".