03-JANUS-Obrabiarki-logo-owal.png

Zobacz obrabiarki z Sosnowca podczas Przemysłowej Wiosny

10 stycznia 2023
Blisko 40 lat doświadczenia na rynku obróbki metali ma firma Janus Obrabiarki, która będzie wystawcą Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL już w marcu.

Janus Obrabiarki to także wykwalifikowana kadra inżynierów sprzedaży, technologów oraz serwisantów, co daje gwarancję najlepszego doboru obrabiarek do indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo firma zapewnia  wdrożenie i optymalizację detalu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport maszyn i szkolenie operatorów. Posiada również własny serwis wyjazdowy, który świadczy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

W swojej ofercie firma posiada obrabiarki konwencjonalne oraz CNC:

  • Tokarki
  • Frezarki
  • Wiertarki
  • Centra obróbcze
  • Wytaczarki
  • Tokarki karuzelowe
  • Frezarki bramowe
  • Szlifierki do płaszczyzn

Firma Janus Obrabiarki dostarczyła już ponad 1500 obrabiarek w całej Polsce, a 15 z nich od wielu lat z powodzeniem pracuje w rodzimym zakładzie produkcyjnym. Oferowane maszyny to sprawdzone urządzenia o atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności, bazujące na komponentach wiodących producentów. 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Janus Obrabiarki od 28 do 31 marca tego roku!

Polecane aktualności
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
The Industrial Spring first day was marked with awards presented for the most modern products and solutions showcased at specialized expo events - STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, WELDING, WIRTOPROCES, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.