IMG-0064.JPG
Zespół Sacroexpo podczas spotkania z wystawcami targów.

Zespół Sacroexpo na targach Devotio! Prezentuje ofertę jubileuszowej edycji czerwcowego święta branży sakralnej w Kielcach

11 lutego 2024
Sacroexpo ponownie w roli partnera targów Devotio w Bolonii. Spotkanie jest okazją do rozmów z wieloletnimi wystawcami kieleckich targów, do wymiany doświadczeń, a także do zaprezentowania oferty tegorocznej wystawy w Kielcach. Jubileuszowe Sacroexpo odbędzie się od 10 do 12 czerwca w Targach Kielce.

Czwarta edycja targów Devotio, wystawy produktów i akcesoriów liturgicznych skierowana do sektora religijnego to dla zespołu Sacroexpo czas cennych rozmów i spotkań. To także okazja do zaplanowania niektórych z punktów nadchodzącej 25. edycji wystawy Sacroexpo, pełnej jubileuszowych niespodzianek.  

Wśród polskich firm prezentujących ofertę na targach Devotio w Bolonii są także wieloletni wystawcy Sacroexpo tacy jak: Charistia , piekarnia pieczywa liturgicznego, Black & Purple z odzieżą kościelną i akcesoriami do szat liturgicznych, Dąbrowscy - producent komunikantów, hostii mszalnych, opłatków wigilijnych i importer wina mszalnego, Haftina Textile Group - producent szat liturgicznych, bielizny ołtarzowej oraz sztandarów oraz firma Wrzos zajmująca się zdobieniem szkieł i kryształów.

Oprócz polskich firm, na Sacroexpo w Kielcach biorą udział również Wystawcy z kilkunastu innych krajów.

Jubileuszowa, 25. edycja Wystawy Sacroexpo odbędzie się od 10 do 12 czerwca 2024 roku w Targach Kielce.

/MSi/

Polecane aktualności
12 lutego 2024
Wyjątkowa działalność Pracowni Rzemiosła Artystycznego ABA Cuprum została doceniona przez Telewizję TRWAM, która przygotowała specjalny odcinek „Wśród ikon” z serii „Sól Ziemi”. To rodzinna firma, która z Sacroexpo związana jest od samego początku istnienia targów.
12 stycznia 2024
Zorganizowana z sukcesem pierwsza edycja targów Sacroexpo Slovakia będzie kontynuowana! Od 13 do 14 września 2024 roku w słowackim ośrodku Incheba Expo będzie miała miejsce kolejna edycja wydarzenia. Wśród Wystawców wiele polskich firm.
11 października 2023
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo w Targach Kielce od ponad 24 lat cieszy się uznaniem w całej Europie. Nieodłącznym elementem wystawy są prezentacje prac i osiągnięć artystów z Polski i Europy, którzy doceniani są medalem Per Artem Ad Deum.
15 września 2023
Z roku na rok oferta Wystawy Sacroexpo dociera do większej liczby wiernych oraz nowych regionów. Targi Kielce zostały współorganizatorem pierwszego spotkania branży sakralnej w Słowacji. Od 13 do 14 września w słowackim ośrodku wystawienniczym Incheba Expo Bratislava na Sacroexpo Slovakia zaprezentowało się ponad 50 wystawców z 8 krajów (Słowacja, Czechy, Grecja, Holandia, Chorwacja, Polska, Słowenia i Ukraina). Dopełnieniem targów była wystawa sztuki sakralnej oraz koncert grupy Godzone
13 września 2023
W Sacroexpo Slovakia odbywającym się od 13 do 14 września w Incheba Expo w Bratysławie, wzięło udział ponad 50 wystawców z 8 krajów, w tym również z Polski. Wśród firm prezentujących swoją ofertę na Słowacji, byli wieloletni wystawcy kieleckich targów, z którymi zespół Targów Kielce spotkał się osobiście. Rozmawiali także z jednym z gości specjalnych - Nuncjuszem Apostolskim na Słowacji – Jego Ekscelencją arcybiskupem Nicola Girasoli
13 września 2023
Sacroexpo w Targach Kielce od 24 lat nabiera coraz większego znaczenia w całej Europie. Z roku na rok oferta kieleckich targów dociera do większej liczby wiernych oraz nowych regionów. Jesienią tego roku Targi Kielce są współorganizatorem pierwszego spotkania branży sakralnej w Słowacji. W tym miejscu jest wszystko dla kościoła i parafian.