119796422-3339042482883906-961180995446292282-o-1.jpg
Zakład Usług Studziennych Wystawcą targów ENEX

Zakład Usług Studziennych na targach ENEX

01 lutego 2022
Ponad 50 lat funkcjonowania na rynku, ponad 30000 wykonanych otworów oraz wykorzystywanie najnowszej techniki wiertniczej – te elementy czynią Zakład Usług Studziennych liderem regionu w zakresie różnego rodzaju wierceń.

Zakład Usług Studziennych specjalizuje się w wykonaniu studni głębinowych, piezometrów oraz otworów wiertniczych po pionowe gruntowe wymienniki ciepła. Wyspecjalizowana kadra pracowników z odpowiednimi uprawnieniami wykonuje odwierty w różnych technologiach w zależności od warunków geologicznych. Posiadanie wieloletniego doświadczenia w usługach wiertniczych może świadczyć o doskonałej znajomości branży, która cieszy się zaufaniem nie tylko na lokalnym rynku, ale również na terenie całej Polski. 

Profesjonalny i doświadczony zespół zapewnia kompleksową realizację powierzonego zadania, a specjalistyczne urządzenia pozwalają pracować zarówno w gruntach piaszczystych, gliniastych jak i skalistych.

Z ofertą Zakładu Usług Studziennych będzie można zapoznać się od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.