8695805b3cb90651222.jpg
Zachar OFF pojawi się w Targach Kielce w pierwszym dniu DUB IT! Tuning Festiwalu

Zachar OFF na Dub IT Festiwal

04 lipca 2018
Popularny motoryzacyjny youtuber. Prawdziwy pasjonat motoryzacji, który tworzy poradniki dla spragnionych nowinek i wiedzy na temat zakupu samochodu i jego użytkowania – Zachar OFF odwiedzi Dub IT Festiwal.

W swoich filmach testuje auta wyjątkowe i drogie, te klasy średniej i klasyczne modele – coraz częściej spotykane na polskich drogach. Tworzone przez niego filmy to totalna jazda bez trzymanki. Treści całkowicie pozbawione cenzury ukazują fakty i mity dotyczące prezentowanych samochodów. Na jego profilach w mediach społecznościowych znajdziecie wiele ciekawych  video i zdjęć. Fani motoryzacji koniecznie muszą sprawdzić w sieci twórczość tego automaniaka!

Tym, którym nie uda się dotrzeć naDub IT Festiwal 7-8 lipca w Targach Kielce, polecamy sprawdzać na bieżąco kanał Zachar OFF, na pewno pojawi się tam materiał z tego wyjątkowego show.

(JL)

Polecane aktualności
05 czerwca 2019
Syrena Sport wśród miłośników polskiej motoryzacji stanowi pewnego rodzaju legendę. Podczas tegorocznej edycji Dub IT! Inter Cars Tuning Festival będzie można zobaczyć replikę tego wozu na żywo!
07 czerwca 2019
Od 29 do 30 czerwca w Targach Kielce spotka się retro z nowoczesnością, a to wszystko za sprawą festiwalu dla prawdziwych fanów motoryzacji.
29 czerwca 2019
Radomskie Klasyki po raz drugi w Targach Kielce zaserwowały zwiedzającym DUB IT Inter Cars Tuning Festival porządną lekcję historii.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy