FB-IMG-1658160639995.jpg
Nissan 370Z od Jagodowy TV

Za miesiąc startuje Mubi Dub It Tuning Festival! Będą gwiazdy świata motoryzacji!

23 maja 2023
Obok samochodów tuningowanych, supercarów, giełdy klasyków, pokazów driftu i strefy autodetailingu od 24 do 25 czerwca w Targach Kielce czekają Was spotkania z przedstawicielami świata motorsportu. Jednym z gości odwiedzających wydarzenie będzie znany motoryzacyjny influencer @JagodowyTV.

Popularny youtuber nie dość, że pojawi się w Targach Kielce, to zaprezentuje znanego ze swoich programów Nissana 370Z z silnikiem 3.7L V6 o mocy 510 KM. Dołożony kompresor, gwint, felga, oklejka i wydech to tylko niektóre zmiany, jakich dokonał właściciel. Więcej dowiedzie się na miejscu.

Z pewnych źródeł wiemy, że wkrótce w mediach społecznościowych @JagodowyTV czekać będą na Was konkursy, a w nich do zgarnięcia bilety na czerwcowy Mubi Dub It!

Bądźcie czujni i  widzimy się 24-25 czerwca 2024 w Targi Kielce!!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 maja 2023
Położony między Skarżyskiem-Kamienna, a Radomiem tor jest jednym z najnowocześniejszych motoryzacyjnych obiektów szkoleniowo-treningowych w Polsce. Liczący 3,5 km tor wraz z budynkiem konferencyjno-hotelowym pozwala przeprowadzać szkolenia praktyczne i teoretyczne na najwyższym europejskim poziomie.
28 kwietnia 2023
Luksusowy salon pielęgnacji i personalizacji aut przygotowuje na tegoroczne spotkanie pasjonatów motoryzacji wiele atrakcji i niespodzianek. Odwiedzając 24 i 25 czerwca Targi Kielce i strefę autodetailingu czekać będą na Was m.in. szkolenia z zakresu detailingu, zmiany koloru, czy aplikacji folii ochronnej.
21 kwietnia 2023
MUBI DUB IT Tuning Festiwal to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji. W tym roku pasjonaci klasyków, samochodów modyfikowanych i driftu spotkają się 24-25 czerwca 2023 w Targach Kielce już po raz dziesiąty.
13 kwietnia 2023
Zgłoś się do rywalizacji w zawodach organizowanych przez Auto Pasja Kielce podczas najbliższej edycji MUBI Dub It Tuning Festival!
29 marca 2023
Czerwcowe wydarzenie to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ekipę pasjonatów i zapaleńców wesprze Mubi, które zostało Sponsorem Strategicznym.
05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.
26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.
26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.